NY Islanders – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Toronto – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Columbus – Tampa Bay 1:0 (kon.) | Florida – Ottawa 2:4 (kon.) | Chicago – Dallas 3:4 (kon.)
Nashville – Vancouver 1:3 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:6 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:3 (0:1 po s.n.)
Toronto Maple Leafs
2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
San Jose Sharks
cz Streda 04.12.2013, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Ode mne je to vše, přeji vám dobrou noc. (03:50:03)

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:01

Je dobojováno, hosté ve třetí třetině nepovolili domácím žádný gól a sami v závěrečných minutách udeřili počtvrté. V utkání byli hosté lepším týmem a po zásluze tak vítězí v dnešním duelu.

60:00

59:50
    Utkání se již jen dohrává, je rozhodnuto.

58:36
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Power-play se ale domácímu celku nevyvedla zcela dle představ. Po problémech domácích ve vlastním obranném pásmu se k puku dostal LOGAN COUTURE a pohodlnou střelou trefuje prázdnou klec. Asistence: Tommy Wingels.

58:15
    Není na co čekat, domácí odvolávají brankáře a zkusí to bez brankáře!

57:32
    Po tentokrát daleko slabším pokusu Phaneufa přeruší Niemi znovu hru.

57:22
    Gardiner dostal na levý kruh zajímavou nabídku, měl poměrně hodně času na zamíření, z jasné šance však puk poslal jen do lapačky hostujícímu brankáři. Důležitý zákrok Niemiho dvě a půl minuty před třetí sirénou!

56:34
    Čas rychle kvapí, hra rychle ubíhá, což nahrává do karet hostujícím hráčům. Domácí se navíc nemohou dostat a usadit se v útočném pásmu.

55:30
    Holland chtěl zaskočit domácí rychlou přihrávkou skrz brankoviště, jeho pas ale zblokovala jedna z holí domácích hráčů.

54:47
    Domácí se snaží dostat do útočného pásma a ohrozit brankáře Sharks, hosté jsou ale zatím dobře zformovaní.

53:35
    Pokus hostujícího Boyleho od pravého mantinelu, Remier raději přeruší hru.

52:58
    Domácí nebezpečně kombinovali před brankářem Niemim, Sharks tak raději posílají puk ihned na zakázané uvolnění.

52:33
    Mike Brown si vybruslil z pravého rohu až před domácí branku, pohotovým bekhendem si ale na domácího brankáře nepřišel.

52:07
    Další rána Vlasice od modré byla zblokována domácím obráncem mimo.

51:05
    Následně pálí z levého křídla Fraser, hostující brankář ale stále drží těsný náskok svého týmu.

50:55
    Kessel se zkusil obtočit kolem hostující brány, NIemiho ale u vzdálenější tyče nepřekvapil.

49:50
    Hertl se na levém kruhu pro vhazování opřel do nabídky od Thorntona, z poměrně velké blízkosti ale vymetl jen lapačku domácího brankáře.

Pavel Kuba

Góly a asistencie: 23. Raymond (Rielly, Gunnarsson), 30. Kessel (Bozak, Riemsdyk) – 10. Brown (Demers, Desjardins), 15. Thornton (Pavelski, Boyle), 36. Stuart (Boyle), 59. Couture (Wingels)

Toronto Maple Leafs: Remier – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Fraser, Ranger, Rielly – Riemsdyk, Bozak, Keesel – Raymond, Holland, Kulemin – Smithson, Smith, Clarkson – McLaren, McClement, Orr.
    San Jose Sharks: Niemi – Braun, Vlasic, Stuart, Boyle, Hannan, Demers – Hertl, Thornton, Burns – Marleau, Couture, Wingels – Havlát, Pavelski, Kennedy – Sheppard, Desjardins, Brown.

Rozhodca: Morton, Kozari – Cherrey, Kovachik