Chabarovsk – S.Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doneck 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Dinamo Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhreb 0:2 (kon.) | A. Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
SKA Petrohrad
Streda 04.12.2013, 19:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • KHL

Sasu Hovi, ktorý sedel po mojej ľavej ruke, odovzdáva ceny najlepším hráčom, v tíme hostí najlepším hráčom vyhlásený Arťom Panarin, v tíme domácich Andrej Šťastný. Slovan dnes predviedol výborný výkon, bol vyrovnaným súperom megatímu menom SKA Sankt Peterburg a zápas napokon rozhodli až samostatné nájazdy. Dobrú noc z Bratislavy všetkým priaznivcom športu a hokeja zvlášť želá Vladimír Korduliak. (21:36:41)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím SKA Petrohrad.
    Rozhodujúci nájazd premenil Roman Červenka.

Šatan zvolil strelu, Ježov bol úspešný, strelu zrazil za svoju bránku, 0:1

Kovaľčuk si položil Janusa na ľad, zamachroval, Janus ho vychytal, 0:1

Netík zvolil strelu, trafil do lapačky Ježova, 0:1

Červenka prestrelil Janusa, 0:1

Radivojevič si položil Ježova na ľad, bránku prestrelil. 0:0

Samostatné nájazdy začínajú.

Samostatné nájazdy po krátkej úprave ľadu začne domáci tím, HC Slovan Bratislava.

Ani predĺženie gól neprinieslo, Bartovič nepremenil trestné strieľanie, Slovan nevyužil ani presilovku, ktorú hral celú jednu minútu, uvidíme divákmi obľúbené atraktívne samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:59
    Miklík ešte vystrelil po prechode modrou, Ježov poľahky puk ukryl do lapačky.

64:11
    Slovan zamkol hostí v pásme, chce to peknú strelu a zakončiť.

64:03
    Oddychový čas HC Slovan Bratislava.

64:00
    Za podrazenie odchádza von na dve minúty Skačkov. Poďme Slovan, hráme štyria proti trom.

63:46
    Panarin vystrelil od ľavého kruhu, bravúrny zákrok Janusa, ktorý chytá puk do lapačky a samozrejme, musel ísť do sedu!

63:05
    Ketov vystrelil spoza kruhov, minul však Janusovu bránku.

62:55
    Ketov vystrelil od pravého kruhu, Mihálik mu vložil do strely hokejku, puk preletel ponad ochrannú sieť až do domáceho kotla, pekný suvenír.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 6. Šťastný (Štajnoch, Mojžíš), 29. Bližňák (Vondrka, Miklík) – 3. Panarin (Kučeriavenko), 38. Makarov (Kučeriavenko), rozh. náj. Červenka

HC Slovan Bratislava: Janus (Godla) – Sersen (A), Sigalet, Škoula, Mihálik, Mojžíš, Štajnoch, T. Mikúš, Brejčák – Vondrka, Bližňák (A), Miklík – Bartovič (C), Ölvecký, Netík – Hudáček, Radivojevič, Šatan – Daňo, Šťastný, Matoušek
    SKA Petrohrad: Ježov (Nalimov) – Kalinin, Kutejkin, Riasenskij, Semionov (A), Dallman, Alexandrov, Judin – Skačkov, Tichonov (A), Červenka – Kovaľčuk (C), Šipačov, Ketov – Panarin, Kučeriavenko, Ponikarovskij – Burdasov, Sigariov, Makarov

Rozhodca: Belov, Kiseľov – Gordenko, Tomilov

Diváci: 10.055