Chabarovsk – S.Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doneck 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Dinamo Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhreb 0:2 (kon.) | A. Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
Atlant Mytišči
2:0 (0:0,0:0, 2:0)
CSKA Moskva
Streda 04.12.2013, 16:30KHL

Tak až v poslednej tretine sme videli gól. Ten strelili domáci až v 58.minúte zásluhou IGORA RADULOVA. Do tejto chvíle sa hral síce vyrovnaný ale trochu nudný hokej. V závere už prišlo poistenie do prázdnej bránky vďaka gólu KONSTANTINA KOLCOVA. Domáci sa teda stali víťazom tohto zápasu. Zrodilo sa teda prekvapivé víťazstvo domácich.

Pekný zvyšok večera ešte želá Miroslav Revaj. (18:49:06)

60:00

59:50
    Už sa nič zaujímavé nedeje a puk majú domáci. Víťazstvo je už ich.

59:30
    Oddychový čas domácich. Tréner domácich berie oddychový čas aby si jeho zverenci mohli vydýchnuť.

59:20
    Atlant Mytišči dál gól!
    Domáci vybojovali puk a do prázdnej bránky si poistili dnešné víťazstvo. Šťastným strelcom je KONSTANTIN KOLCOV.
    Asistencia : Gluchov.

59:15
    Hostia točia kolotoč okolo bránky domácich.

58:00
    Šokovaný hostia sa dostávajú ku puku a snažia sa čo najrýchlejšie o vyrovnanie. Domáci sa už len bránia.

57:45
    A dočkali sme sa gólu ! Tesne pred koncom 3.tretiny ho dávajú po peknej akcii domáci. Ukážková kombinácia so strany domácich, brankár Proskurjakov bol na ľavej strane, na pravej stál úplne voľný IGOR RADULOV a mladší brat hviezdneho Alexandra nemal problém do odkrytej časti brány streliť gól – 0:1 !
    Asistencia : Artyukhin, Trubachyov.

56:45
    Brankár CSKA na poslednú chvíľu zaľahol puk na bránkovej čiare a zabránil tak gólu.

55:00
    No gól stále nie a nie prísť. Je už jasné, že to bude nakoniec o jednom góle. Oba tímy sa ho snažia streliť, ale trápia ich nepresné koncovky.Uvidíme či sa napokon do konca 3.tretiny gólu dočkáme.

53:30
    Domáci v plnom počte. Hostia teda opäť presilovku nevyužili. Vysielali len nepresné strely, ktoré sa gólom skončiť nemohli.

52:35
    Hostia hrajú túto presilovku dobre. Často strieľajú a sú v útočnom pásme. Ich strely sú však nepresné a letia mimo bránku domácich.

52:00
    Galimov chytá tvrdú strelu Radulova.

51:30
    Hostia si po krátkej dobe opäť zahrajú presilovku. Dyblenko fauloval lakťom a dostáva za to 2 minúty.

51:00
    Domáci v plnom počte. Hostia teda presilovku nevyužili. Krátko pred koncom tejto presilovky ešte Denisov preveril Galimova tvrdou strelou od modrej, brankár domácich si svoje miesto obhájil.