Chabarovsk – S.Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doneck 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Dinamo Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhreb 0:2 (kon.) | A. Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
Lev Praha
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Severstaľ Čerepovec
Streda 04.12.2013, 19:00KHL

A máme po zápase! V ňom domáci dokázali otočiť vývoj stretnutia a v konečnom dôsledku si pripísali dôležité víťazstvo 3:1, keď sa o rozhodujúco gól postaral Ridderwall a o gól do prázdnej brány Thornberg. Lev tak pokračuje v dobrých výsledkoch a stále ťahá víťaznú šnúru.
    Odo mňa je to na dnes všetko, ja Vám ďakujem za pozornosť. (21:10:05)

60:00

58:57
    Lev Praha dala gól!
    A dovolím si tvrdiť, že máme rozhodnuté! Puk sa dostal ku MARTINOVI THORNBERGOVI a ten strelou do prázdnej brány pridáva tretí gól domácich. Asistencie: Jiří Novotný, Ondřej Nemec.

58:48
    Vehanen opäť hru prerušuje, teraz si však oddychový čas berie hosťujúci tréner a s najväčšou pravdepodobnosťou bude hrať Severstal so šiestimi hráčmi.

58:11
    Už sa však puku zmocnil Severstal a putuje s ním do útočného pásma. Kasutin zostáva zatiaľ na ľadovej ploche.

57:45
    Po vhadzovaní idú smerom do útoku domáci.

57:30
    Vehanen hru prerušuje, vhadzovať sa bude v jeho obrannom pásme, ale až po oddychovom čase, ktorý si vyžiadal domáci tréner.

56:02
    Do konca stretnutia nám zostáva niečo menej, ako 4 minúty. Dočkáme sa vyrovnania?

55:33
    Tak, žeby toto bol ten rozhodujúci úder? Ten práve Severstalu zasadil CALLE RIDDERWALL, keď dorazil strelu za inak výborne chytajúceho Kasutina. Asistencia: Martin Ševc.

54:01
    Tempo hry nám mierne upadlo. Základná doba sa pomaly, ale isto blíži ku koncu.

52:24
    Kasutin teraz radšej podržal puk a hru prerušuje.

51:33
    Len je stále pri chuti, no hostia odolávajú. V dnešnom stretnutí je tak všetko otvorené a to nám už prebieha 53. minúta.

50:52
    Thornberg nepríjemne vystrelil, no trafil iba pred ním stojaceho protihráča.

50:33
    Ospravedlňujem sa za krátky výpadok prenosu, ktorý bol spôsobený veľmi zlým pokrytím stretnutia z Prahy.

46:40
    Domáci Řepík sa už nemohol pozerať na nemohúcnosť svojich spoluhráčov, zobral to na seba, no ani tentokrát Kasutin zasahovať nemusí.

45:08
    Puk majú na hokejkách domáci hokejisti, tí sa však s rozohrávkou príliš neponáhľajú.

43:28
    Podobne, ako v prvých dvoch tretinách aj v tejto sledujeme rýchly hokej, no hráči oboch mužstiev si nevedia vypracovať ideálnu streleckú príležitosť. Preto je stav stále nerozhodný 1:1.

42:32
    Doplním ešte informáciu pre slovenských fanúšikov. Slovan hrá v rovnakom čase stretnutie s Petrohradom a po 2 tretinách je stav nerozhodný 2:2.

41:10
    To bolo však na úvod druhej tretiny všetko. Hra sa opäť ukľudnila a ani jedno z mužstiev sa nikam neponáhľa.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 38. Vrána (Thornberg, Sekáč), 56. Ridderwall (Ševc), 59. Thornberg (Novotný, Nemec) – 36. Gimbatov (Černov)

Lev Praha: Vehanen (Lukáš) – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O'Byrne, Gragnani – Azevedo, Novotný, Ullström – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Ridderwall, Vrána, Klepiš – Birner, Cingel, Řepík – Matai.
    Severstaľ Čerepovec: Kasutin (Štěpánek) – Andersen, Guskov, Popov, Kiselevič, Stasenko, Jevsejenko, Sviazov – Videll, Berdnikov, Nikontsev – Žerdev, Antipov, Stoljarov – Kazakov, Kovyršin, Buchnevič – Pachrudin, Černov, Aumagin – Zemčenko.