Michalovce – Prievidza 11:2 (kon.) | Prešov – SR 18 3:4 (0:1 po s.n.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.)
Bardejov – Pov. Bystrica 11:3 (kon.) | Senica – Detva 4:0 (kon.)
HC Dukla Senica
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HK Detva
Streda 04.12.2013, 18:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine domáci napokon rozhodli o svojom víťazstve, keď pridali ďalšie dva góly do siete Detvy. Prvýkrát sa presadil v 52. minúte Vaškovič, ktorý skóroval z medzikružia a štvrtý gól pridal o minútu nato Jarolín, ktorý využil signalizované vylúčenie hostí a uzavrel skóre zápasu. Radosť z čistého konta nepokazili Peksovi hráči Detvy ani pri niekoľkých presilovkách a spolu pochytal 21 striel, na opačnej strane letelo na Orčíka až 38 striel, ten však lovil puk zo siete 4-krát. Dukla preto zaslúžene vyhrala nad Detvou v pomere 4:0. (20:08:56)

60:00

59:00
    Salajkova strela mieri mimo bránky.

58:21
    Hostia v plnom počte.

57:11
    Méryho zlá rozohrávka, Detva sa oslobodzuje.

56:21
    Vylúčenie na strane hostí, na dve minúty odchádza Fekiač.

56:10
    Signalizované vylúčenie, Senica hrá v šestici.

52:33
    Senica dala gól!
    A Seničania tesne po treťom góle zvyšujú skóre opäť. Tentoraz sa presadil pri signalizovanom vylúčení po Lantošovej prihrávke RENÉ JAROLÍN. Asistencie: Vladimír Lantoš, Tomáš Méry

51:37
    Domáci pridávajú tretí gól zásluhou ĽUBOMÍRA VAŠKOVIČA, ktorý s pukom obkorčuľoval obrancu a z medzikružia skóroval. Asistencie: Martin Ivičič

50:44
    Dolníkova strela spred bránky, Peksa jeho pokus zlikvidoval.

49:57
    Opäť Lantoš z toho istého miesta, Orčík síce neisto, ale napokon predsa puk pokryl.

49:10
    Lantošova strela z pravého kruhu vyrazená na ochrannú sieť

46:43
    Vaškovič poslal do jazdy puk Surovkovi, ten však naň nedočiahol, Senica napriek tomu zostáva v pásme.

45:59
    Domáci v plnom počte.

45:18
    Po chybnej rozohrávke hostí Sajdl vyhadzuje von z pásma.

44:08
    Mikolášek v úniku, včas mu však do strely vložil hokejku Teper.

43:59
    Trest pre brankára Peksu za úmyselné posunutie bránky, trest za neho odsedí Surovka.

43:57
    Prihávka k Peksovej ľavej žŕdke, kde stál priravený Goga, bránka však posunutá.

42:22
    Súboje o puk v rohoch ihriska.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Daráš (Vaškovič), 15. Kalináč (Salajka, Šúrek), 52. Vaškovič (Ivičič), 53. Jarolín (Lantoš, Méry)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Šedivý, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič, Kluka – Vaškovič, Jarolín, Mikolášek – Sajdl, Šúrek, Daráš – Lantoš, Surovka, Méry – Klučiar, Kalináč, Šalka
    HK Detva: Orčík – Mačkovič, Nociar, Neumann, Tóth, Pač, Teper – Goga, Srnka, Petro – Žilka, Trochta, Buda – Jánošík, Mahdalík, P. Fekiač – Németh, Hegyi, Dolník

Rozhodca: Stano – Mĺkvy, Polakovič