NY Islanders – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Toronto – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Columbus – Tampa Bay 1:0 (kon.) | Florida – Ottawa 2:4 (kon.) | Chicago – Dallas 3:4 (kon.)
Nashville – Vancouver 1:3 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:6 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:3 (0:1 po s.n.)
Nashville Predators
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Vancouver Canucks
cz Streda 04.12.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

58:37
    Kevin Bieksa ještě zadělal na menší drama v závěru utkání. Je totiž vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí při souboji s Cullenem za brankou.

52:42
    Nakonec jsou na trestné lavici oba. Jak Dan Hamhuis, tak i Patrick Hornqvist, dostali dvouminutové tresty za hrubost. Hornqvist navíc dostal ještě dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.

49:34
    Matt Hendricks je za předchozí incident oceněn dvouminutovým trestem. Oficiální zdůvodnění zní: nedovolené bránění brankáři.

38:15
    Vancouver dostává na závěr druhé třetiny výhodu přesilové hry. Ryan Ellis je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění Higginsovi ve středním pásmu.

32:30
    Viktor Stalberg je vyloučen na dvě minuty za podražení Weiseho.

23:06
    Hra je přerušena až teď. Jason Garrison dostal dvouminutový trest za podražení Ekholma.

Daniel Polách

Góly a asistencie: 36. Wilson (Hornqvist, Josi) – 36. Richardson (Weise, Hansen), 48. Kesler (Garrison, Santorelli), 55. Kesler (Garrison, D. Sedin)

Nashville Predators: Mazanec (Hutton) – Josi, Jones, Ellis, Bartley, Piskula, Ekholm – Nyström, Fisher, Wilson – Stalberg, Legwand, Bourque – Smith, Cullen, Spaling – Hendricks, Gaustad, Hornqvist
    Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Garrison, Edler, Tanev, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Kesler, H. Sedin, D. Sedin – Hansen, Santorelli, Higgins – Weise, Richardson, Booth – Kassian, Dalpe, Sestito

Rozhodca: Dwyer, Sutherland – Murray, Racicot