Motor ČB – Šumperk 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Havířov 1:2 (kon.)
Most – Jihlava 4:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 4:0 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 4:1 (kon.)
Olomouc – Kadaň 4:0 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
cz Streda 04.12.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

59:39
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    PETR ŠACHL posílá ze středního pásma puk do prázdné branky a ukončuje snažení hostů. Asistence: Lukáš Kříž

40:53
    Draci právě vstřelili branku!
    Hosté dokázali využít svůj tlak z úvodu třetiny. Lukáš Žálčík vystřelil z mezikruží a ALEŠ HOLÍK se dostal k vyraženému puku a prostřelil domácího brankáře. Asistence: Lukáš Žálčík, Aleš Staněk.

34:43
    MAREK VANIŠ objel branku a zakončil střelou pod horní tyčku. Bez asistence.

23:31
    Hosté využili dvojnásobnou přesilovku. Tomáš Sedlák střílel od modré a před brankou se prosadil JIŘÍ PŮHONÝ. Asistence: Tomáš Sedlák.

20:54
    Skvělý vstup do druhé třetiny. Petr Šachl vjel do pásma a všiml si ALEŠE KOTALÍKA, který naskočil ze střídačky. Ten vystřelil z první trefil po ledě k pravé tyčce. Asistence: Petr Šachl.

14:55
    Domácí využívají přesilovku. Václav Skuhravý si vyjel před branku a našel před odkrytou brankou volného ALEŠE KOTALÍKA, který nezaváhal. Asistence: Václav Skuhravý, Zdeněk Šperger.

00:36
    České Budějovice právě vstřelily branku! Autorem branky je KUCHEJDA. Asistence: Ondřej.

Miroslav Mayer

Góly a asistencie: 1. Kuchejda (Ondřej), 15. Kotalík (Skuhravý, Šperger), 21. Kotalík (Šachl), 35. Vaniš, 60. Šachl (Kříž) – 24. Půhoný (Sedlák), 41. Holík (Žálčík, Staněk)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Kasík, Kříž, Bohunický, Chmelíř, Prokop, Moravec, Kotaška – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Kotalík, Šperger, Ferebauer – Vaniš, Bárta, Skuhravý – Kňazev, Přibyl, Rob.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Holík, Gewiese, Sedlák, Dudáš, Tesařík, Starý – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Skoumal, Červenka – Cink, Chomič, Langr.

Rozhodca: Hejduk – Klouda, Musil