Mladá Boleslav – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Třebíč 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 6:2 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
cz Streda 20.11.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232,
Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š • 1. liga (ČR)

16:12
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Obrat skóre! Lukáš Havel (11+7) předal na hranici střední a útočné třetiny puk RADKU ČÍPOVI (2+0), který z pravého kruhu prostřelil Jana Dlouhého střelou mezi betony. Asistence: Lukáš Havel (11+7), Petr Polodna (3+14).

11:02

Hosté vyrovnávají z přečíslení dva na jednoho! Roman Maliník (8+5) si v prostoru mezi kruhy vyměnil touš s DAVIDEM DVOŘÁČKEM (5+11), který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Asistence: Roman Maliník (8+5), David Stach (5+4).

02:41
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!

Využitá přesilovka! Bleskurychle využívají domácí přesilovou hru. Jedovku Jakuba Grina (1+11) od hranice útočné třetiny usměrnil za záda Filipa Šindeláře VÁCLAV MEIDL (3+2). Asistence: Jakub Grin (1+11), Zbyněk Sklenička (0+14).

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 3. Meidl (Grin, Sklenička) – 12. Dvořáček (Maliník, Stach), 17. Číp (Havel, Polodna)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Orct) – Grin, Z. Sklenička, Vobořil, Holomek, K. Černý, Smetana, Vl. Brož, Vaněk – Havlíček, Roubík, V. Meidl – Vávra, Alinč, Rod – Dostálek, M. Hanzl, Daniel Boháč – Baránek, J. Kloz, Pořický. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    BK Havlíčkův Brod: Šindelář (Opršal) – Kolafa, R. Novotný, Jank, M. Vágner, Plášil, Korim, Zítka – L. Havel, P. Polodna, Číp – Petruška, Švihálek, T. Rousek – Dvořáček, Stach, Maliník – Tomi, O. Stehlík, Milfait – od 21. Chlubna. Trenéři: Jiří Mička, Richard Cachnín.

Rozhodca: Petružálek – Koskuba, Šulo