Mladá Boleslav – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Třebíč 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 6:2 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
cz Streda 20.11.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232,
Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š • 1. liga (ČR)

52:46
    Poměr sil na ledě se srovná, za minutu začne početní výhoda pro hosty. Hráčské lavici Ústeckých Lvů udělen menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ondřej Havlíček (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 3:6.

51:46
    Další příležitost v podobě přesilové hry pro Slovan. Petr Polodna (HBR) obdržel dvouminutový trest za podražení.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 20.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:6.

47:54
    Vylučuje se na obou stranách, hrát se bude čtyři na čtyři. Potrestáni hráči:

Martin Baránek (UNL) – menší trest za hrubost, celkem TM v letošním ročníku: 45;
    Karol Korim (HBR) – menší trest za hrubost, celkem TM v letošním ročníku: 18.

Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

41:06
    Šance na vyrovnání pro domácí. Bohumil Jank (HBR) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

32:51
    Početní výhoda pro žlutomodré. Bohumil Jank (HBR) si musí jít odsedět dvouminutový trest za hákování. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

29:41
    První dnešní přesilová hra ve prospěch Rebelů. Jan Kloz (UNL) inkasoval dvě minuty za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

20:39
    Přesilovka pro Slovan. Petr Polodna (HBR) potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

02:34
    Početní výhoda pro domácí. Nejproduktivnější hráč Rebelů Lukáš Havel (HBR) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 40.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 3. Meidl (Grin, Sklenička) – 12. Dvořáček (Maliník, Stach), 17. Číp (Havel, Polodna)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Orct) – Grin, Z. Sklenička, Vobořil, Holomek, K. Černý, Smetana, Vl. Brož, Vaněk – Havlíček, Roubík, V. Meidl – Vávra, Alinč, Rod – Dostálek, M. Hanzl, Daniel Boháč – Baránek, J. Kloz, Pořický. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    BK Havlíčkův Brod: Šindelář (Opršal) – Kolafa, R. Novotný, Jank, M. Vágner, Plášil, Korim, Zítka – L. Havel, P. Polodna, Číp – Petruška, Švihálek, T. Rousek – Dvořáček, Stach, Maliník – Tomi, O. Stehlík, Milfait – od 21. Chlubna. Trenéři: Jiří Mička, Richard Cachnín.

Rozhodca: Petružálek – Koskuba, Šulo