Spišská N. Ves – Košice 5:4 (kon.) | Nitra – Trenčín 1:5 (kon.) | Topoľčany – Žilina 1:2 (1:2 po s.n.)
Zvolen – HC Slovan 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Skalica 3:2 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Topoľčany
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
MsHK Žilina
Streda 20.11.2013, 16:00 • Zimný štadión Topoľčany • Extraliga juniorov

A je to za nami! V ďalšom kole juniorskej extraligy dokázala Žilina poraziť domáce Topoľčany po poriadnom nerváku, potom čo dokázali vyrovnať v závere rozhodli o svojom víťazstve v nájazdoch. (18:24:53)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MsHK DOXXbet Žilina.

Autorom víťazného nájazdu je ADRIÁN LIPOVSKÝ ktorý zakončil popod Halovu ruku.

Ani na tretí krát domáci Škorvánka pomedzi betóny neprekonali, tento krát zakončoval Trenčan.

L.Dolinajec strelou Hala neprekonal. Ešte to bude poriadny nervák.

Rufati zvolil strelu z náprahu ale pomedzi nohy zostal Škorvánek znova neprekonaný.

Gašparovičovi puk pri blafáku utiekol a tak mu ho brankár hostí vypichol.

Lipovský vymiešal Hala a forhandom zakončil popod jeho betón.

Barták neprestrelil Škorvánka strelou pomedzi betóny.

Čičala sa tieź rozhodol pre blafák no v poslednej chvíli mu puk utiehol z hokejky.

Rufati prekonal brankára hostí pekným blafákom na backhand.

Slota sa rozhodol pre strelu no tú skvelo zastavil Halo lapačkou.

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie je za nami v ktorej jedinú šancu nevyužil Holák a tak budeme svedkami samostatných nájazdov.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:22
    V predĺžení sa domáci vôbec nevedia dostať do hry skôr sledujeme iba ich trápenie sa s rozohrávkou.

63:39
    Holák sám prekorčuloval cez obranu domácich, jeho zakončenie zostalo ležať pred prázdnou bránou no dorážka Rogoňa trafila iba Belianského.

63:22
    Ondrušové nahodenie si brankár hostí nechal pre seba a tak sa bude vhadzovať po jeho ľavej ruke.

62:13
    Po nahodení Šťastného Škorvánek rýchlo rozohral.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Danny

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Gašparovič (Šťastný) – 59. M.Dolinajec (Čičala, Solar), rozh. náj. Lipovský

HC Topoľčany: Halo – Grman, Petrek, Belianský, Kmeť, Trenčan, Ondruška("A"), Hain, Piterka – Geier, Rufati, Barták, Ondruš("C"), Šťastný, Gregorík, Gašparovič, Nikolov, Mišuta, Pánis, Hudec, Valter
    MsHK Žilina: Škorvánek – Solar, Niník, Klačko, Slota("A"), Prášek("A"), Gálik, Ondruš, Pekný, Lipovský, Kubala, Schroner, M.Dolinajec, Rogoň, L.Dolinajec, Teubner, Holák, Čičala("C").