Spišská N. Ves – SR 18 8:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:7 (kon.) | Trnava – Michalovce 1:0 (kon.)
Prešov – Senica 2:3 (po pr.) | Detva – Pov. Bystrica 10:2 (kon.)
HK Detva
10:2
HK 95 Považská Bystrica
Streda 20.11.2013, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Stretnutie v Detve sa skoncilo. Domaca HC 07 Detva si pripisala vysoke vitazstvo 10:2 nad predposlednou HK 95 Povazska Bystrica. Styrmi golmi sa presadil Maros Goga. V zavere, ked domaci vyhravali uz 10:0 sa podarilo domacim znizit dvomi golmi.

60:00

Tretia tretina bola na goly najbohatsia. Domaci strelili az pat golov. Hostom sa v zavere podarilo skorigovat dvomi golmi. V tretej tretine sa trikrat presadil Goga po jednom pridali Trochta a Buda. Za hosti znizovali Palak a Ligas.

59:21
    Trest 2+10. min za sekanie + osobný trest dostal Miroslav Ižvolt.

58:04
    Považská Bystrica dala gól!

Hosťom sa podarilo streliť aj druhý gól o ktorý sa postaral v závere PATRIK LIGAS, keď nedal šancu Tomljenovičovi v domácej bráne.
    Asistencia: Adrián Palák.

56:01

Gólu sa dočkali aj hostia, keď sa necelé štyri minúty pred koncom presadil ADRIÁN PALÁK.
    Asistencie: Oliver Vokulič, Miroslav Ižvolt.

54:44
    Detva dala gól!

Vytúženú desiatku, ktorú si želali diváci na štadióne po samostatnom úniku strelil MAROŠ GOGA.
    Asistencia: Juraj Petro.

53:55

Hostom nepomohol ani oddychovy cas. Detva je pri chuti. Deviati gol strelil po dorazke SLAVOMIR BUDA.
    Asistencia Michal Sagat, Kail Mahdalik.

48:30
    Zmena v domacej brane Orcika nahradil Tomjlenovic.

48:30
    Oddychový čas hostí.

48:30

Po par sekundach paradne vyuzil prihravku Hegyiho MARTIN TROCHTA. Asistenciea: Dominik Hegyi.

48:11

Dalsi gol Detvy po kombinacii na jeden dotyk pridal MAROS GOGA.
    Asistenci:e Juraj Petro, Branislav Srnka.

45:12

Ďalší gól pridal MAROŠ GOGA. Hričina v bráne hostí je už znechutený.
    Asistencie: Martin Trochta, Juraj Petro.

40:12
    Stanislav Valach dostava v uvode tretej casti dve minuty za napadnutie.

Ospravedlňujeme sa za menšie technické problémy na začiatku tretej tretiny, zápas pokračuje.

40:01

V druhej tretine padli štyri góly. Všetky padli za chrbát Hričinu. Dva v presilovej hre, keď sa v 21. min presadil Žilka a v 34. min. Trochta. Aj v oslabení sa domáce mužstvo v druhej tretine dokázalo presadiť. Autorom gólu bol v 28. min. Goga. V závere pridal piaty domáci gól Šagát.

40:00
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Filip Janosik (Michal Sagat), 21. Jakub Zilka (Dominik Hegyi), 28. Maros Goga, 34. Martin Trochata, 39. Michal Šagat (Filip Janošik), 46. Maros Goga (Martin Trochta, Juraj Petro), 49. Maros Goga (Juraj Petro, Branislav Srnka), 49. Martin Trochta (Dominik Hegyi), 54. Slavomir Buda (Michal Sagat, Kamil Mahdalik), 55. Maroš Goga (Juraj Petro) – 57. Adrián Palák (Oliver Vokulič, Miroslav Ižvolt), 59. Patrik Ligas (Adrián Palák)

HK Detva: Orčík – Hataš, Páč, Tóth, Neumann, Mačkovič, Németh, Nociar, Georgievsky – Goga, Trochta, Petro – Žilka, Srnka, Buda, Dolník, Mahdalík, P. Fekiač – Hegyi, Jánošík, Šagát.
    HK 95 Považská Bystrica: Hričina – Dubeň, Hriňa, Šuda, Bajaník – Koleda, Ligas, Valach – Palák, Ižvolt, Kudlej – Boško, Líška, Vokulič.

Rozhodca: Píšťanský – Moravec, Číž