Gladiators – Paneuropa Kings 5:4 (kon.)
koniec
Gladiators Trenčín
5:4 (0:2, 3:0, 2:2)
Paneuropa Kings Bratislava
Streda 20.11.2013, 19:00European University Hockey League
   
  Obrovský potlesk na Zimnom štadióne Pavla Demitru, domáci sa tešia z víťazstva. (21:41:26)
   
  60:00
  Koniec zápasu.
   
  59:58
  Necelé dve sekundy pred koncom Zubo zaľahol puk, ktorý mu niekoľkokrát letel na bránku. Zrejme je už o víťazovi rozhodnuté.
   
  59:22
  Okuliar – 2 min – zdržovanie hry.
   
  59:22
  Na zimnom štadióne to ožíva, oba celky tiú majú svojich fanúšikov. Toto sa pomaly podobá na atmosféru extraligového Trenčína.
   
  59:22
  Bránka hostí prázdna, dokonca si berú i oddychový čas.
   
  59:02
  Obrovská aktivita domácich, nič nechcú nechať na náhodu. Puk dlho držali pred Bziňákom a neumožnili mu tak presun na striedačku, čo by znamenalo powerplay.
   
  57:46
  Hostia posielajú puk do útočného pásma, pozorný Ludvig ho ale zastavil a posiela späť ako bumerang.
   
  57:45
  Zemko si nakorčuľoval pred bránku, už-už sa chystal zakončiť, v poslednej chvíli bol napadnutý súperom. Diváci si pýtajú trestné strieľania, tento skutok bude ale nepotrestaný.
   
  56:45
  Bratislavčania v pásme, pri možnej strele však niekoľkí hráči hostí popadali ako hnilé hrušky. Puk si tak opäť prilepili na hokejky domáci.
   
  55:39
  Vhadzovanie pred Bziňákom, Trenčania držia puk na hokejkách. Brezáni prihrával spoza bránky, jeho prihhrávka bola ale nepresná a skončila na hokejke hosťujúceho hráča.
   
  55:29
  Budeme vylučovať – Uhlík sa prečinil hákovaním, začína sa presilovka hostí. Majú tak veľkú šancu na strelenie vyrovnávajúceho gólu.
   
  54:34
  Veľká aktivita bratislavského celku, pokúša sa založiť útočnú akciu. Puk je zväčša ale šikovnými Trenčanmi vyhadzovaný z pásma.
   
  54:14
  Trenčania sa nevedia momentálne dostať z obranného pásma, puky len bezmocne vyhadzujú, ako keby hrali v početnom oslabení.
   
  53:32
  V rohu klziska nemalá šarvátka, rozhodca dáva ale jasne najavo, že sa bude nanovo vhadzovať a tým pádom túto potýčku ukončuje.
   
  52:50
  Pri puku raz domáci, raz hostia. Oba celky sa snažia o protiútoky zo zabezpečenej obrany.
   
  52:17
  Brezáni osamotený pred bránkou, puk sa skĺzol popri Bziňákovom betóne.
   
  51:32
  Trenčania posielajú puk z obranného pásma do toho stredného, ale aktivita hostí je väčšia.
   
  51:10
  Veľký zmätok pred Zubovou bránkou, hostia sa niekoľkokrát snažili pretlačiť puk za chrbát brankára, ten ho napokon ale chytil do lapačky a celú situáciu tak ukončil.

  Janka Danková

  Góly a asistencie: 22. Bernát (Uhlík, Chmára), 38. Ludvig (Faktor, Hulman), 39. Zemko (Brezáni, Kuffa), 44. Bernát, 47. Kuffa (Okuliar, Zemko) – 7. Vojsovič (Marušiak, Klein), 14. Klein (Marušiak, Kubic), 42. Klein (Jankovský, Szabó), 42. Tekáč


  Gladiators Trenčín: Gašparovič (33. Zubo) – Okuliar, Borbely, Zemko, Kuffa, Brezáni, Matejdes, Jurenka P., Bernát, Uhlík, Chmara, Ludvig, Hrebeňár, Ďuriš, Šulík, Jurenka T., Koláček, Faktor, Ťažký, Hulman, Hrebeňár
  Paneuropa Kings Bratislava: Bziňák – Lajoš, Kalina, Havelka, Oško, Nemec, Slovik, Simon, Ivanyi, Kuták, Pečimut, Aschenbrier, Jankovský, Zvara, Kovalčík, Tekáč, Klein, Marušiak, Szabó, Vojsovič, Kubic

  Rozhodca: Krist – Dzian, Nosek