Buffalo – St. Louis 1:4 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 5:2 (kon.) | Toronto – NY Islanders 5:2 (kon.)
Detroit – Nashville 0:2 (kon.) | NY Rangers – Boston 1:2 (kon.) | Montreal – Minnesota 6:2 (kon.)
Colorado – Chicago 5:1 (kon.) | Edmonton – Columbus 7:0 (kon.) | Vancouver – Florida 2:3 (0:1 po s.n.)
LA Kings – Tampa Bay 5:2 (kon.)
Detroit Red Wings
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Nashville Predators
cz Streda 20.11.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný středeční den. (04:15:58)

3. David Legwand (NSH) 0+1

Dnešní utkání je u konce. Radují se hosté z Nashvillu, kteří dnes doslova vymazali střelce Detroitu a slaví vítězství 0:2, když ve třetí třetině přidal branku Legwand a dal tak utkání konečnou podobu. Českého fanouška musí těšit fakt, že si Marek Mazanec připsal svoje první vychytané konto v NHL.

60:00

59:54
    Po Bertuzziho zblokované střele se dostal kotouč do hlediště. Šance Detroitu jsou na nule.

59:30
    Dacjuk se pokusil od modré čáry nahodit kotouč na branku, ale jeho pokus zablokovala hostující obrana.

59:12
    Detroit se nedokáže dostat do útočného pásma.

58:43
    Howard je na střídačce. Detroit to zkusí v šesti hráčích.

58:42
    Dacjuk nahodil kotouč z levé strany na Mazance a ten jej přikryl.

58:15
    Hraje se pět na pět.

57:37
    Od modré čáry nahodil kotouč na Howarda Klein a donutil brankáře Detroitu k zákroku.

56:55
    Dacjuk se pokusil najít Kronwalla, který si sjížděl před branku. Kotouč se k němu nakonec nedostal.

56:15
    Současně jsou vyloučeni. Samuelsson na 2 minuty za hákování a Stalberg na 2 minuty za držení. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.