Buffalo – St. Louis 1:4 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 5:2 (kon.) | Toronto – NY Islanders 5:2 (kon.)
Detroit – Nashville 0:2 (kon.) | NY Rangers – Boston 1:2 (kon.) | Montreal – Minnesota 6:2 (kon.)
Colorado – Chicago 5:1 (kon.) | Edmonton – Columbus 7:0 (kon.) | Vancouver – Florida 2:3 (0:1 po s.n.)
LA Kings – Tampa Bay 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
Tampa Bay Lightning
cz Streda 20.11.2013, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:14:39)

Tampa Bay Lightning: 12

Je dobojováno. Třetí třetinu sice vyhráli hosté 1:0, jedinou branku této části vstřelil ve 42. minutě Hedman, který ztrapnil domácího gólmana Scrivense pokusem z modré čáry, kdy spíše puk nahazoval na branku, ale ten přesto skončil v brance. Na víc, než na zkorigování konečného skóre to však již nestačilo a tak dnes hosté odjíždí z Los Angeles s prázdnou, bez bodu.

60:00

59:54
    Navíc nyní musí Bishop zasahovat proti střele Toffoliho z pravé strany, vhazování po jeho levici.

59:38
    Kings již pouze vyhazují kotouče z vlastní třetiny, je rozhodnuto, diváci skandují.

59:00
    Posledních šedesát vteřin tohoto zápasu, puk mají na hokejkách hosté.

58:44
    Byť nyní musí Scrivens zasahovat proti pokusu Maloneho, který chtěl gólmana Kings překvapit pokusem zpoza branky.

58:10
    Tampa se drží v útočném pásmu, ale hosté dnes marně hledají recept na dobře fungující obranu Kings.

57:43

57:34
    Purcell si sjíždí z levé strany blíže k brance Kings, střílí, ale jeho střelu přizvedl bránící Doughty vysoko nad branku.

57:13
    Ještě půl minuty se budou domácí bránit při vlastním oslabení.

56:45
    Hosté s pukem ve vlastní třetině, tam jsou pro branku Scrivense nejméně nebezpeční.

56:07
    Puk opouští třetinu Kings, domácí bleskově střídají.

55:50
    Hosté se drží před brankou Kings zásluhou vyhraného vhazování.

55:43
    Za krošček dostává nyní dvouminutový trest domácí Carcillo, přesilová hra pro Tampu Bay.

55:00
    Poslední pětiminutovka před námi, vhazování po levici Scrivense, domácí jsou blízko dvěma bodům za vítězství.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 15. Kopitar (Doughty, Williams), 17. Frattin (Vojnov, Stoll), 23. Williams (Doughty, Kopitar), 36. King (Vey), 38. Brown (Frattin) – 37. Filppula (Hedman, St. Louis), 42. Hedman (T. Johnson)

Los Angeles Kings: Scrivens (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Martinez – Brown, Kopitar, Wiliams – King, M. Richards, Toffoli – Carcillo, Stoll, Frattin – Pearson, Vey, Lewis
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Carle, Gudas, Salo, Hedman, Brewer, Korobov – Connolly, Killorn, St. Louis – Brown, Filppula, Purcell – Palát, T. Johnson, Pánik – Malone, Thompson, Labrie.

Rozhodca: Furlatt, St. Pierre – Cherrey, Heyer

Diváci: 18 118