Mladá Boleslav – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Třebíč 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 6:2 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
cz Streda 20.11.2013, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

59:05
    Teď, hosté hrají v šesti!

58:14
    Oddechový čas pro hosty.

58:14
    Klimenta (MBL) dostává 2 minuty za hákování.

55:02
    Kotalík (CEB) dostává 2 minuty za přidržení Lence.

49:54
    Toman (MBL) dostává 10 minut za nesportovní chování. Kurka (MBL) fasuje 2 + 10 minut za vražení. Brání se, že to bylo čisté rameno, ale jak pravil básník, je mu to prd platné.

47:09
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Střela ZDEŇKA ONDŘEJE prošla kolem Valentova betonu a od hrany tyčky se odrazila do klece. Hosté využívají přesilovku a opět snižují. Asistence: Petr Šachl, Tomáš Prokop.

46:42
    Toman (MBL) po odpískání vyletěl jako čertík z krabičky, není mu to ale nic platné a už sedí na trestné.

41:44
    V témže čase je vyloučen na 10 minut za nesportovní chování Skuhravý (CEB).

41:44
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A právě PAVEL MUSIL se také prosazuje! Za Kůdelova záda tečoval střelu Mikulíka. Asistence: Milan Mikulík, Tomáš Klimenta.

40:16
    Začínáme ve stejném duchu, v jakém jsme končili. Třetina (CEB) dostává 2 minuty za sekání.

39:20
    Čtyřicet sekund před koncem druhé třetiny hosté snižují. Ve dvojnásobné přesilovce tečoval puk za Valentova záda VÁCLAV SKUHRAVÝ. Asistence: Luboš Rob, Radek Prokeš.

37:56
    Teď se zas vztekají domácí. Kurkovi (MBL) byl odpískán faul kolenem. 97 sekund dvojnásobné přesilovky pro Budějovice.

37:33
    Hosté se dočkali, i je čeká přesilovka. Protivný (MBL) už sedí na trestné lavici.

34:19
    ... jenže velmi rychle opět faulují. Za seknutí Klimenty je potrestán Kříž (CEB). 44 sekund dvojnásobné přesilovky pro Boleslav.

33:03
    Třetina (CEB) dostává 2 minuty za hákování Nouzy a Novák (CEB) dostává 10 minut za řeči.

32:04
    Teď jim to bude usnadněno, protože Prokeš (CEB) dostává 2 minuty za hákování.

28:18
    Jenže pozor, Protivný (MBL) puk vyhodil úplně mimo hřiště (na střídačku). Dostává 2 minuty za zdržování.

26:37
    A Bruslaři jsou rázem v problémech. Němeček a Toman (oba MBL) dostávají najednou po dvou minutách, takže domácí jsou hnedle ve třech.

24:25
    A tohle je také akce, kterou už boleslavské publikum dobře zná! TOMÁŠ KLIMENTA to rozjel přes celé hřiště a střelou a následným došťouchnutím dostal puk do sítě. Asistence: Milan Toman.

23:12
    Kotalík (CEB) fasuje 2 minuty za vysokou hůl.

22:36
    Skoro se chce říct, že tohle snad ani domácí nemohli chtít, opak je ale pravdou – tohle je dobře nacvičená akce a s návratem Pojkara jsou očividně zpátky i tyhle branky. Právě boleslavský obránce totiž vyslal na branku dělovku, kterou MILAN MIKULÍK přesným nastavením hole poslal požadovaným směrem. Asistence: David Pojkar, Tomáš Klimenta.

21:30
    Střela Kuchejdy Valentovi vypadla a obloučkem mířila do sítě! Z našeho úhlu pohledu to vypadalo jako gól, ale rozhodčí nekompromisně rozpažuje!

18:25
    Na Nouzu zírala odkrytá branka, přihrávka ale byla příliš prudká a prošla mu pod holí!

18:10
    Klimenta trefil tyčku!

17:25
    Lence zahákoval Vaniš (CEB) a první přesilovku si zahraje Boleslav.

13:30
    Domácí se zlobí, ale není jim to nic platné. Za nedovolené bránění odchází pykat Výborný (MBL).

06:23
    Mikulík otočil nečekaně hru a i přes vracejícího se Kotalíka dokázal vypálit – příliš vysoko!

05:14
    Za podražení je vyloučen David Vrbata (MBL).

03:26
    Nouza byl sám před brankou hostů, puk se mu ale nejprve zamotal pod vlastní nohy a poté i pod nohy dojíždějícího soupeře!

Jitka Čechová

Góly a asistencie: 23. Mikulík (Pojkar, Klimenta), 25. Klimenta (Toman), 42. Musil (Mikulík, Klimenta) – 40. Skuhravý (Rob, Prokeš), 48. Ondřej (Šachl, Prokop)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Ovčačík, Jindra, Protivný, Pojkar, Kurka – Nouza, Výborný, Lenc – Mikulík, Broš, Klimenta – Musil, Vrbata, Starý – Jiránek, Loskot, Rys
    Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Novák, Kříž, Chmelíř, Pavlíček, Prokop, Moravec, Kotaška – Kotalík, Třetina, Skuhravý – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Ferebauer, Vaniš, Bárta – Prokeš, Rob, Šperger – Přibyl

Rozhodca: Schmejkal, Škrobák – Beneš, Krátký