Ried – Neustadt 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Sturm Graz 3:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Salzburg 1:3 (kon.)

90
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Saurer, přichází Piesinger.

89
    Mravac dostává žlutou kartu za faul.

87
    Na hřišti se nám začervenalo! Bürger vystartoval po soupeři a oprávněně dostává červenou kartu.

86
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Naumoski, přichází Rodler.

85
    Další žlutá karta, kterou si ze souboje odnáší Pöllhuber.

83
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Höller, přichází Novak.

78
    Lovin dostává první žlutou kartu za svůj tým.

74
    Žlutou kartu vidí před očima Svejnoha.

72
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Gartner, přichází Morz.

67
    Kofler dostal za hrubý faul žlutou kartu.

66
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Wernitznig, přichází Hauser.

55
    První žlutou kartu vyfasoval od sudího Wernitznig.

54
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Domácí se také dočkali branky a minutu po brance Innsbrucku skórují! Prosadil se aktivní BURGER, který umístil svou střelu přesně a prudce.

53
    Wacker právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají dnešní druhou branku v utkání! Po hezkém centru z pravého křídla míč hlavičkoval do brány WERNITZNIG!

52
    Innsbruck byl blízko druhého gólu v utkání, konečná střela putovala mimo bránu Borenitsche.

45+1
    K prvnímu poločasu se nastaví jedna minuta!

44
    Za malý okamžik se dozvíme, kolik minut rozhodčí Eisner nastaví k prvnímu poločasu.

39
    Velmi nebezpečná akce v podání domácích hráčů, když z přímého kopu měl Safar problém zlikvidovat střelu.

35
    Po pětatřiceti minutách se dočkáváme první branky! Jsou to právě hosté, kteří využili rohový kop. Po pár odrazech se míč dostal přesně před brankovou čáru, kde se nepodařilo obráncům míč odkopnout, ale skopnout do vlastní brány! Nešťastníkem se stává MAJSTOROVIC.

30
    Domácím se nepovedl rohový kop! Chybělo pár centimetrů a Mattersburg mohl jít v tomto zápase do vedení!

18
    Velká šance pro domácí, kteří mají přímý kop blízko brány Innsbrucku.

15
    Teď měl brankář Safar velké štěstí, protože se mu míč málem dostal za brankovou čáru.