Bayern – Freiburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Norimberk 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
Leverkusen – Brémy 1:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 3:0 (kon.) | Düsseldorf – Dortmund 1:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
3:1 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 27.04.2013, 15:30 • VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg) • Nemecká Bundesliga

A je tu koniec 31. zápasu oboch tímov, v ktorom WfL Wolfsburg zdolal na domácej pôde Borussia Mönchengladbach 3:1. Diváci stoja a ďakujú svojmu tímu. Mohli sme vidieť viacero svetlých momentov, či už na jednej alebo druhej strane. V každom prípade Vám ďakujem za sledovanosť a teším sa na ďaľšie stretnutie svami. Pekný zvyšok týždňa Vám želá tím Onlajny.eu (17:30:28)

90+1
    Taktické striedanie na strane Wolfsburgu už len naťahuje hru. Odchádza Arnold a prichádza Schäfer.

90
    Rozhodca nastavil opäť jednu minutu, keďže ani v otmto polčase sa nejako nezdržala hra.

89
    K lopte prisiel Veirinha ktorý chcel vysunúť útočníka na svojej strane ale prihrávka bola priveľmi rýchla a nepresná, tak WfL prichádza o loptu.

88
    Domáci nahrávajú loptu vlastnému brankárovi aby ju nakopol do útočnej polovice, to sa im aj podarilo a zakladajú útok, ale nikam sa neponáhlajú iba si prihrávajú medzi sebou.

87
    Posledné 3 min. do konca 2. polčasu, ak by chcel Gladbach niečo ešte s výsledkom spraviť, je najvyšší čas streliť gól.

86
    Dlhou loptou od Benaglia sa snažil Wolfsburg rozohrať až na súperovu polovicu kde však loptu zachytil hosťovský obranca a prihral brankárovi na odkopnutie.

84
    Hráči v zelenom drese držia loptu na svojich kopačkách a snažia sa ju mať čo najďalej od súpera aby neinkasovali ďaľší gól, pretože nemajú potrebu dramatizovať zápas.

83
    Unikajúceho Veirinhu musel za cenu zastaviť de Jong.

76
    Hosťovský tréner sa rozhodol vystriedať svojich dvoch zverencov, z ihriska odišiel Patrick Herrmann a prišiel Younes.

81
    Christian Träsche sa dnes na ihrisku ani moc neukázal je mi jasné prečo tréner nasadil druhého hráča menom Madojević.

80
    V posledných minútach sa hrá iba odkopávaním lôpt a oba tímy iba striedajú namiesto toho aby začali hrať a dávať góly.

79
    Domáci útočník Olić si po svojom dnešnom výkone zaslúži už oddýchnuť si, vydal zo seba maximum. Nahradí ho hráč menom Dost.

76
    A je tu ďaľšie striedanie. Kde odišiel hosť Hanke a prišiel de Jong.

75
    VfL Wolfsburg dal gól! Prečíslenie 3 na 2 nemohlo ani inak skončiť ako gólom. Po krásnej kombinácii prihrávok loptu do bránky posunul DIEGO.

74
    Krížnou prihrávkou Olić nahral loptu na Arnolda ten však šancu nevyužil a stratil loptu.

73
    Je tu rohový kop pre Gladbach, ten letel veľmi vysoko a rozhodca odpískal ofsajd. Zábery na striedačku nasvedčujú k ďaľšiemu striedaniu.

72
    Súper teraz ovládol loptu a nasťahoval sa do polovice domácich, snažia sa všetkými silami vyrovnať ale nedarí sa im to a loptu odkopáva obranca.