Bayern – Freiburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Norimberk 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
Leverkusen – Brémy 1:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 3:0 (kon.) | Düsseldorf – Dortmund 1:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (2:0)
1. FC Norimberk
Sobota 27.04.2013, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena • Nemecká Bundesliga

Hoffenheim si po porážke 0:5 na trávniku Leverkusenu teda doma zabezpečuje víťazstvom 2:1 zisk troch bodov. V prvom polčase sa presadili Weis so Salihovičom, za hostí premieňal penaltu v druhom polčase Simons.

Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa ! (17:21:47)

90+2
    Autové vhadzovanie Norimbergu – Vestergaard na šťastie pre Hoffenheim ruší akciu Poltera.

90+1
    Norimberg ešte v závere prechádza na polovicu súpera dlhým centrom...

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

89
    Polter hlavou netrafil bránu Casteelsa, ten teda nemusí zasahovať.

88
    Salihovič v tomto zápase končí, Ludviq ho v útoku Hoffenheimu nahrádza.

86
    Strela z diaľky z kopačky Joseluho, ten zakončuje vysoko nad hornú tyč, pokus to bol však slušný.

85
    Hoffenheim je stále v predu, tri body by mali mať však isté, útoky Norimbergu už ustávajú.

84
    Pekhart sa na trávniku vystriedal s Dabanlim.

84
    Hoffenheim založil útok – Volland však na šúchačku protihráča nevyzrel a stráca pri poslednom kroku zakončiť.

82
    Schäfer znovu chytá, rohový kop Hoffenheimu je neúspešný.

81
    Tentoraz majú výhodu priameho kopu domáci, hlavička zo šestnástky však Schäfera neprekvapila.

80
    Priamy kop hostí, lopta však smeruje iba mimo šestnástky, Casteels teda za malú chvíľu bude rozohrávať dlhým odkopom.

79
    Norimberg rozohráva po pravej strane, bližšie k šestnástke sa dostali, Esswein však prihráva po hranici šestnástky nepresne.

78
    Schäfer znovu odkopáva...niet čo dodať, hra má dve tváre – odkopy Schäfera a prechody domácich, ktoré momentálne nemajú úspech.

76
    Volland spôsobuje ofsajd svojho tímu, nasleduje teda rozohrávka hostí.

75
    Kiyosaki stratil loptu pri snahu o prechod na polovicu súpera – Hoffenheim sa tlačí dopredu...