Lorient – Marseille 0:1 (kon.) | Ajaccio – Montpellier 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 0:0 (kon.)
Bastia – Toulouse 0:0 (kon.) | Brest – Rennes 0:2 (kon.) | Valenciennes – Nancy 0:0 (kon.)
AC Ajaccio
2:1 (0:0)
HSC Montpellier
cz Sobota 27.04.2013, 20:00 • Stade Francois Coty, Ajaccio • Ligue 1 Uber Eats

Velká radost na straně Ajaccia, které dokázalo v posledních minutách otočit vývoj zápasu, když vstřelilo dvě branky. Tu první vstřelil z pokutového kopu v 82. minutě Delort a v 91. minutě vstřelil vítěznou branku Oliech. Branka Mouniera z 56. minuty přišla tedy vniveč. Nutno podotknout, že v dnešním zápase padly dvě červené karty. Tu první obdržel v 47. minutě domácí Diawara, po jehož zákroku nedokázal Belhanda proměnit pokutový kop. Druhá červená přišla v 81. minutě, když El Kataouri také fauloval ve vápně a měl tu smůlu, že domácí pokutový kop proměnili.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc. (21:59:51)

90+3
    Ajaccio drží míč daleko od své branky. Dnes zřejmě zvítězí.

90+1
    Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Velká radost domácích! Ajaccio v posledních minutách svého soupeře přehrávalo a zaslouženě se dostává do vedení, když se hlavou dokázal ve vápně prosadit DENNIS OLIECH, jenž si naběhl na centr Delorta.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu budou nastaveny 3 minuty.

90
    Montpellier si nedokáže přihrát, jelikož Ajaccio velmi dobře napadá a snaží se urvat z dnešního zápasu vítězství.

88
    Delort z malého vápna nedokázal překonat Pionniera.

87
    Ve hře v deseti jsou zatím aktivnější domácí.

85
    Do vedení mohl Ajaccio dostat Delort, ale jeho střela skončila nad brankou.

84
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Martin, přichází Pitau.

82
    Ajaccio vyrovnává! K exekuci pokutového kopu se postavil ANDY DELORT a tvrdou střelou do středu branky překonává Pionniera, jenž skákal k pravé tyči.

81
    El Kaoutari ve vápně fauloval v jasné pozici Oliecha a dostává červenou kartu.

81
    Penaltu bude kopat i Ajaccio.

80
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Belghazouani, přichází Diarra.

77
    Nebezpečnou střelou z dálky se prezentoval Belhanda, jenž skóre zápasu nezměnil.