Ried – Neustadt 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Sturm Graz 3:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Salzburg 1:3 (kon.)

90
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Saurer, přichází Piesinger.

89
    Mravac dostává žlutou kartu za faul.

87
    Na hřišti se nám začervenalo! Bürger vystartoval po soupeři a oprávněně dostává červenou kartu.

86
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Naumoski, přichází Rodler.

85
    Další žlutá karta, kterou si ze souboje odnáší Pöllhuber.

83
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Höller, přichází Novak.

80
    Rozbíhá se nám posledních deset minut základní hrací doby.

78
    Lovin dostává první žlutou kartu za svůj tým.

78
    Na trávníku se doteď nic zajímavého nedělo, v 78 minutě se do vážnější šance dostali domácí, ale neproměnili šanci.

74
    Žlutou kartu vidí před očima Svejnoha.

72
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Gartner, přichází Morz.

70
    Vhazování má na starost Schilling, který hází dlouhý balón směrem k bráně Borenitsche.

67
    Kofler dostal za hrubý faul žlutou kartu.

66
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Wernitznig, přichází Hauser.

65
    Utkání doprovází řada ostrých soubojů. Hráči mohou být rádi, že ještě nejsou zraněni.

63
    Vidíme velmi rychlou a pohlednou hru v podání obou celků.

61
    Domácí hráči si vybojovali rohový kop, který by jim mohl dopomoct k vyrovnání.

58
    Možnost dalekého výkopu od své svatyně má Safar.

55
    První žlutou kartu vyfasoval od sudího Wernitznig.

54
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Domácí se také dočkali branky a minutu po brance Innsbrucku skórují! Prosadil se aktivní BURGER, který umístil svou střelu přesně a prudce.

53
    Wacker právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají dnešní druhou branku v utkání! Po hezkém centru z pravého křídla míč hlavičkoval do brány WERNITZNIG!

52
    Innsbruck byl blízko druhého gólu v utkání, konečná střela putovala mimo bránu Borenitsche.

50
    Domácí mají k dispozici rohový kop, který ovšem nevyužívají a na míči jsou nyní hráči Innsbrucku.

48
    Höller se dostal do úniku, překonal všechny hráče, ale na brankáře Safara nevystačil.

47
    Začal nám druhý poločas dnešního utkání, výkop mají hosté, kteří vedou nad Mattersburgem.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33.

45+1
    K prvnímu poločasu se nastaví jedna minuta!

45
    K rohovému kopu se ještě dostal Wallner, ale z této šance nic nebude. U míče se ocitnou domácí hráči.

44
    Za malý okamžik se dozvíme, kolik minut rozhodčí Eisner nastaví k prvnímu poločasu.

42
    Zbývá nám posledních pár minut do konce prvního poločasu, uvidíme, co nám tyto minuty přinesou.

41
    Patrick Burger opět střílel na bránu a opět nepřekonal dobře stojícího Safara.

39
    Velmi nebezpečná akce v podání domácích hráčů, když z přímého kopu měl Safar problém zlikvidovat střelu.

37
    Domácí inkasovaná branka trošku nakopla a jsou nyní plní energie, rozhodnuti s tímto stavem něco udělat.

35
    Po pětatřiceti minutách se dočkáváme první branky! Jsou to právě hosté, kteří využili rohový kop. Po pár odrazech se míč dostal přesně před brankovou čáru, kde se nepodařilo obráncům míč odkopnout, ale skopnout do vlastní brány! Nešťastníkem se stává MAJSTOROVIC.

35
    Hra se přesunula k bráně domácího celku, který urputně brání. Hosté zahrají rohový kop.

33
    Borenitsch si po dlouhé době sáhl na míč, který nakonec zkrotil. Následovat bude odkop od jeho svatyně.

32
    Patrick Burger opět zkoušel překonat brankáře hlavou, ale nevyšlo mu to podle jeho představ. Odkopávat se bude od brány Safara.

30
    Domácím se nepovedl rohový kop! Chybělo pár centimetrů a Mattersburg mohl jít v tomto zápase do vedení!

29
    Přímý kop od postranní čáry bude kopat Gartner, ale jeho centrovaný míč chytá Safar.

27
    Snášející se centr z levé strany hřiště včas uklidil do bezpečí Bergmann.

26
    Hosté se s nikým nepářou a posílají všechny zelené hráče k zemi. Rozhodčí zatím nemusel vytahovat karty.

25
    Ve statistikách lehce vládnou hráči Innsbrucku, kteří mají větší procento držení míče. Naopak Mattersburg má více střel než jejich soupeři.

24
    Hosté se zkoušejí probojovat po pravé straně hřiště, jenže je domácí odstavují od míče velmi snadno.

22
    Wallner se dostal do postavení mimo hru a hlavní rozhodčí Eisner bez rozmýšlení pískal.

20
    Rohový kop pro hosty z Innsbrucku nedopadl zrovna nejlépe. Obránci v bílém poslali míč až k Safarovi.

18
    Točivou střelu schoval do svých ruk Safar a připisuje si tak další úspěšný zákrok na své konto.

18
    Velká šance pro domácí, kteří mají přímý kop blízko brány Innsbrucku.

16
    Patrick Burger vystřelil mimo bránu, bude se odkopávat od svatyně Safara.

15
    Teď měl brankář Safar velké štěstí, protože se mu míč málem dostal za brankovou čáru.

13
    Obránce Innsbrucku leží u rohového praporku v bolestech, jelikož obdržel od útočníka tvrdou ránu kopačkou.

11
    Na stadionu v Mattersburgu panuje výborná atmosféra a fanoušci podporují hráče v zelených dresech, kteří jsou prozatím více výraznější než jejich soupeři.

9
    Pöllhuber hlavičkoval na branku Safara, ale hlavičkový pokus nebylo to správné řešení pro tuto situaci.

8
    Vidíme první rohový kop v podání Mattersburgu, ale z této akce nic nebude, pouze odkop od brány Safara.

6
    Do postupného útoku se dostali domácí, jenže Gartner byl faulován.

4
    Patrick Farkas se ocitl v ofsajdové pasti. Rozehrávat se bude z poloviny Innsbrucku.

3
    Tentokráte se provinili hráči Innsbrucku. Přesně na stejném místě budou rozehrávat domácí a pokusí se ohrozit branku Safara.

2
    Začátek utkání je poněkud zmatený, u míče doteď byli domácí hráči, jenže u postranní čáry faulovali a na míč si sáhnou hosté z Innsbrucku.

1

Domácí pro tento zápas zvolili zelené dresy, hosté oblékli dresy bílé.

SV Mattersburg: Borenitsch – Mravac, Pöllhuber, Höller, Lovin, Majstrovic, Farkas, Gartner, Bürger, Naumoski, Röcher

FC Wacker Innsbruck: Safar – Svejnoha, Kofler, Bergmann, Schilling, Siller, Saurer, Schütz, Wernitznig, Wallner, Hinterseer

Rozhodčí: R. Eisner – R. Hübler C. Ciochirca.

Dobrý podvečer u sledování fotbalového online přenosu, respektive Rakouské Bundesligy, kde se nám v rámci 31. kola představí celky SV Mattersburg, které změří na svém trávníku síly s FC Wacker Innsbruck.

Jedná se o zápas, ve kterém nastoupí celky z posledních dvou míst rakouské tabulky. Hosté z Innsbrucku dnes hrají o velmi cenné body, jelikož když vyhrají, posouvají se na předposlední nesestupovou příčku a Mattersburg by si zkusil, jaké to je se ocitnout na posledním desátém místě. Mattersburg nastřádal za třicet utkání 28 bodů a hosté z Innsbrucku nasbírali celých 26 bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.