Bergamo – Bologna 1:1 (kon.) | Cagliari – Udinese 0:1 (kon.) | Pescara – Neapol 0:3 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (0:0)
Bologna FC
cz Sobota 27.04.2013, 18:00 • Atleti Azzurri d'Italia • Talianska Seria A

Máme za sebou dnešní utkání. První poločas byl bez šancí. V druhém poločasu si oba týmy vytvořili pár šancí a oba také skórovali. Utkání skončilo 1:1 a oba týmy si zaslouženě připisují 1 bod. To je ode mne dnes vše. Pěkný zbytek večera. (19:57:37)

90+6
    Curci odchází ze hřiště. Zápas odchytá jeden z hráčů.

90+4
    Curci leží na trávníku. Hra je přerušena.

90+3
    Domácí kombinují na útočné polovině.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Probíhají poslední minuty druhého poločasu.

88
    Moscardelli byl faulován. Hosté budou rozehrávat volný přímý kop.

86
    Hosté kombinují na útočné polovině.

85
    Žlutou kartu vyfasoval Archimede Morleo.

83
    Moralez vyslal bombu z dálky. Tu vyráží Curci na rohový kop.

81
    Denis se dostal k hlavičce. Opět, ale hlavičkuje pouze do prostřed brány, kde stojí připravený Curci.

80
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giorgi, přichází Radovanovic.

77
    Bologna právě vstřelila branku!
    Po centru si krásně zpracoval míč ALBERTO GILARDINO a s přehledem vyrovnává na 1:1!

76
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Kone, přichází Moscardelli.

75
    Hra opět pokračuje.

74
    Hra je přerušena. Ošetřován je Denis.

72
    Denis se dostal k hlavičce. Mířil, ale pouze do míst, kde stál Curci.

70
    Domácí fanoušci použili pyrotechniku. Na hřišti je celkem špatná viditelnost.

67
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    A přeci jen jsme se dočkali gólu! Brankář střelu Cigariniho pouze vyrazil na LUIGIHO GIORGINIHO, který neměl žádný problém vstřelit gól do odkryté branky.