Eindhoven – Groningen 5:2 (kon.) | Den Haag – Venlo 1:1 (kon.) | Kerkrade – Waalwijk 3:1 (kon.)
Breda – Amsterdam 0:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
1:1 (0:1)
VVV Venlo
cz Sobota 27.04.2013, 19:45Holandská Eredivisie

Je dobojováno, dnešní utkání nakonec nepoznalo vítěze. Domácím se v závěru utkání podařilo zásluhou van Duinena srovnat a nutno říci zaslouženě. Hosté se ještě pokoušeli o vstřelení rohodujícího gólu, to se jím ale nepovedlo a tak utkání skončilo 1:1. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. (21:47:27)

90
    Sudí ještě nastaví tři minuty.

90
    Ten ale dokázal domácí brankář vyboxovat mimo nebezpečí.

89
    Rohový kop pro hosty, jedna z posledních šancí.

89
    Hosté se ještě snaží vzít si vedení zpět, ale domácí jim nenechávají příliš prostoru.

88
    Ze hřiště odchází střelec první branky Nwofor, nahradí jej na poslední minutky Cullen.

87
    S odpovědí se snažil přijít Turk, jeho přízemní střela ale skončila v rukavicích Coutinha.

84
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Domácí v samém závěru utkání vyrovnávají! Nádherný centr do šestnáctky ještě jeden z útočníků sklepl na volného VAN DUINENA, který se nemýlil! Vyrovnání přišlo v hodině dvanácté a Venlo bude hodně mrzet.

81
    Unaveného Linssena nahradí na hrací ploše Wildschut.

80
    Den Haag má něco málo přes deset minut na to, aby alespoň vyrovnal, zatím to na to ale nevypadá.

78
    Domácí zahrávali svůj další rohový kop, ani ten ale nedokázali zužitkovat.

76
    Poepan spadl v pokutovém území po střetu s jedním obráncem, píšťalku sudího k nelibosti fanoušků ale zůstala němá a dle mého názoru po právu.

73
    Špatný centr z levé strany si v klidu ze vzduchu stáhl Mäenpää.

69
    Přišel menší útlum ze strany domácích, hra se opět odehrává převážně ve středu pole.

67
    Další útočný faul domácích, to jen svědčí o dnes dobré obraně Venla.

65
    Domácí zvyšují tlak, hosté ale perfektně brání a nepouští je do svého pokutového území.

63
    Poepon se provinil zbytečným útočným faulem.

60
    První střídání v hostujícím dresu, hřiště opustil Ammi, nahradil jej Maquire.

55
    Míč si na místo prohřešku postavil Chery, svou technickou střelou obstřelil zeď a ke vší smůle pro domácí i o malý kousek branku! Vyrovnání nebylo daleko.