Ried – Neustadt 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Sturm Graz 3:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Salzburg 1:3 (kon.)
Mattersburg – Wacker 1:2 (kon.)
Rapid Viedeň
1:3 (0:0)
FC Salzburg
cz Sobota 27.04.2013, 18:30 • Gerhard Hanappi-Stadion • Rakúska Bundesliga

Ode mne je to v tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek soboty a zase někdy u on-line přenosu, třeba znova na rakouskou kopanou. (20:35:29)

Zápas tak končí výsledkem 1:3. Kdo by to po prvním poločase, který skončil 0:0 a hrál se podprůměrný fotbal řekl? Vše to začalo v 64.minutě, kdy se o úvodní branku postaral Alar. Poté ale přišla chvíle pro Alana, který otočil během pěti minut skóre. Nejprve v 66.minutě a poté z penalty v 70.minutě. V závěru měli domácí dvě šance na srovnání. To ale nepřišlo a hosté navíc v závěru rozhodli o tom, že si odvezou všechny 3 body po vítězství 1:3.

90+5
    Hosté budou rozehrávat od vlastní brány, zápas bude ukončen každou chvíli.

90+4
    Tak ještě to mohlo být 1:4. Do posledního protiútoku uháněl Berisha, jeho střelecký pokus ale kryje pozorný Novota.

90+3
    Dnešní utkání sleduje 15100 diváků.

90+2
    Už to ale nevypadá na nějaké snížení, zápas už se dohrává jen z povinnosti.

90+1
    Sudí Drachta nastavuje 4 minuty!

90
    Salzburg právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto! Salzburg využil velmi ofenzivní hry domácích. Kampl posunul na DUŠANA ŠVENTA a ten posílá se štěstím míč do sítě Novoty. 1:3!

89
    Domácí Boskovič teď příliš nevystrašil Gustafssona, jeho střela končí nad jeho bránou.

88
    Hostující Mané si pomohl taktickým faulem a vidí žlutou kartu.

87
    Střela Burgstallera končí v náruči Gustafssona.

86
    Domácím fanouškům se teď nelíbí žádné posouzení hlavního arbitra proti nim a hlasitě to dávají najevo.

85
    Z rychlého brejku se ke střele dostal Mané, ten míří ale vedle domácí svatyně.

84
    Domácí hodně otevírají hru, čehož můžou využít v rychlých brejcích i hosté.

83
    Poslední střídání na straně hostů. Odchází zraněný Alan, střelec dvou branek hostů a přichází Georg Teigl.

82
    Další rohový kop přinesl další možnost na srovnání skóre! Tentokrát hlavičkoval Trimmel, jeho hlavička jen o kousek minula bránu Gustafssona.

81
    Obrovská šance na srovnání skóre! Marcel Sabitzer se z následného rohu dostal ke střele, jeho pokus ale sražen na roh, nebýt pozorných obránců, bylo by srovnáno!