FK Dinamo Moskva – Saransk 3:1 (kon.) | Groznyj – Perm 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Rostov 3:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
2:1 (1:0)
Amkar Perm
cz Sobota 27.04.2013, 14:00Ruská Premier Liga

Ode mne je to už z tohoto zápasu vše. Přeji hezký zbytek dne a zase někdy u on-line přenosu, třeba znova na ruskou kopanou. (16:06:18)

Statistiky utkání:

Střely na bránu – 4:2
    Střely mimo bránu – 7:12
    Rohové kopy – 4:7
    Žluté karty – 1:1

Sudí Nizovcev právě ukončil zápas. Domácí ho zvládli a získávají velmi důležité 3 body do bojů o pohárovou Evropu. Naopak hosté si do bojů o záchranu příliš nepolepšili. Celá výhra se ale nerodila snadno. V prvním poločase byli domácí lepší a brankou Rybuse z 31.minuty úvodní polovinu vyhráli. Do druhého poločasu vstoupili také aktivně a byl to znova polský záložník, který vstřelil i druhý domácí gól. Hosté se ovšem nevzdávali a malou naději vykřesal v 85.minutě Burmistrov. To bylo ale vše a i přes šanci Georgieva z nastavení tak zápas končí výsledkem 2:1.

90+4
    Útočný faul hostujícího Kanunnikova a teď už to vypadá, že rozhodčí každou chvíli ukončí tento zápas.

90+3
    Z ničeho nic mohlo být srovnáno! Po centru z pravé strany se dostával k zakončení Georgiev, domácí ale s obrovským štěstím tohle obstáli bez inkasované branky.

90+2
    První nastavená minuta se odehrála na polovině hostů, odkud Perm asi branku nevstřelí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90
    Zatím to ale příliš nevypadá, že by hosté měli snížit, domácí drží míč na svých kopačkách a kombinují na polovině Permu.

89
    Jeden z nich teď táhl Rybus, který hledal Ivanova, ten stál ovšem v postavení mimo hru.

88
    Hosté už hodně otevřeli hru a domácí tak podnikají rychlé brejky.

87
    První žlutá karta pro hosty, nedovoleně si počínal Čerenčikov.

86
    Domácí fandové najednou ztichli a vůbec je není slyšet.

85
    Amkar Perm právě vstřelil branku!

A je to tak! Perm snižuje na 1:2. Z levé strany dobře centroval Georgiev, který našel naprosto volného NIKITU BURMISTROVA a ten dává hostům ještě naději.

84
    Amkar je ale stále více nebezpečnější a branka visí doslova ve vzduchu.

83
    Menší závar v pokutovém území domácích vyřešil Amelčenko, který míč drží v náruči.

82
    Střelecký pokus míří ale pouze do zdi, další roh pro hosty.

81
    Hosté budou zahrávat dobrou standartní situaci. Žlutou kartu vidí domácí Kacajev.