Sociedad – Valladolid 4:1 (kon.) | Getafe – Bilbao 1:0 (kon.) | Real Madrid – Mallorca 5:2 (kon.)
Valencia – Real Betis 3:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
4:1 (3:0)
Real Valladolid
Sobota 16.03.2013, 16:00Španielska LaLiga

83
    Posledný krát striedajú aj hostia. hraciu plochu postil frustrovane Rubio, ktorého na záverečných pár minútiek vystriedal Baraja.

80
    Domáci si v pokoji vymieňajú loptu okolo stredového kruhu, s dnešným výkonom môžu byť absolútne spokojní. Domáci pripravili posledné striedanie zápasu. Ihrisko opúšťa Martinéz, ktorého na záver zápasu nahradí Estrada.

70
    Jeden z hráčov hostí, ktorý zanechal nejakú pečať v tomto zápase, práve opustil trávnik. Manucha nahradil Guerra.

68
    V krátkom časovom intervale druh striedanie na domácej strane. Kapitán a strelec posledného presného zásahu Xavi Prieto odišiel z hracej plochy, na ktorej ho nahradil Pardo. ešte by som Vám chcel oznámiť, že striedali v druhom polčase aj hostia, konkrétne v 56. minúte. Ihrisko opustil Rama, na miesto ktorého vybehol na trávnik čerstvý Bueno.

66
    Domáci tréner pripravil prvé striedanie v tomto zápase. Ihrisko opustil De la Bella, na ktorého miesto vybehol José Angel.