Pardubice – Opava 1:2 (kon.) | Bohemians – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Sokolov – Vlašim 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Čáslav 2:1 (kon.) | Most – Žižkov 2:0 (kon.) | 1. HFK Olomouc – Táborsko 2:0 (kon.)
Zlín – Znojmo 3:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (2:1)
FK Čáslav
cz Sobota 16.03.2013, 10:15 • Městský stadion, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Ústí nakonec vybojovalo cennou výhru nad Čáslaví 2:1. První poločas byl mnohem zajímavější a přinesl rovněž všechny tři branky. O tu vítěznou se nakonec postaral domácí Michal Valenta z penalty. Druhá půle přinesla řadu nepřesností, hosté pak už nedokázali vyrovnat.

90+2
    Ústí už brání výsledek, Čáslav se snaží o vyrovnání.

90
    Sudí Houdek nastavil tři minuty.

89
    Po trestném kopu Čáslavi vznikla před bránou Ústí velmi nepřehledná situace, k tyči střílel střídající Hippias, gólman Army Novák se ale zaskvěl skvělým zákrokem.

88
    Z hodně nebezpečné vzdálenosti bude kopat Čáslav standardku!

86
    Čáslav naposledy vystřídala. Mellissopoulose nahradil Emerick Hippias.

83
    Valenta (UNL) inkasoval žluté napomenutí.

83
    Domácí tifosi už věří, že Arma získá všechn body. Rozhodně ale lze očekávat závěrečnou snahu Čáslavi o vyrovnání.

81
    Čáslav sice potřebuje vyrovnat, ale nedostává se příliš do hry. Achemaistos rozehrával útok, jenže posléze hosté o míč přišli.

79
    Domácí Volek vybojoval rohový kop. Ústí se snaží o přidání třetí branky.

77
    A samotný střídající Pavlíček nyní po pouhých třech minutách nahřišti střílel kousek nad břevno.

74
    Domácí vystřídali. Hovorku nahradil Pavlíček.

73
    Čáslav nyní dostala domácí pod tlak, Dvořák musel odkopávat do zámezí.

707
    Hrošovský bojoval u rohového praporku v útoku, nakonec ale nevystřelil ani roh nezískal.

67
    Melissopoulos přihrával, ale nakonec trefil jen sněhové barikády v zámezí. Bude se vhazovat.

64
    Místní tifosi vyvolávají různé chorály, ale ve skutečnosti jim není příliš rozumět.

62
    Ústí sice drží míč, ale mnoho fotbalovosti jsme ve druhé půli neviděli. První poločas byl zajímavější.