Brugge – Lierse 3:0 (kon.) | Liége – Lokeren 0:2 (kon.) | Gent – Anderlecht 1:1 (kon.)
Beerschot – Cercle Brugge 3:1 (kon.) | Charleroi – Waasland-Beveren 3:0 (kon.) | Kortrijk – Leuven 0:0 (kon.)
Mechelen – Waregem 2:3 (kon.) | Mons – Genk 1:5 (kon.)
Club Bruggy KV
3:0 (3:0)
Lierse SK
cz Sobota 16.03.2013, 20:00 • Jan Breydelstadion (Brugge) • Belgická Jupiler Pro League

Příjemný zbytek večera, od klávesnice se loučí Viktor Sandev. (21:57:56)

Už v první půli bylo vlastně rozhodnuto o tom, kdo bude v tomto zápase vítězem. Club Brggy podal perfektní výkon v ofenzívě, poctivě bránil, a protože Lierse naopak hrálo poměrne dost tragicky, nebylo co řešit.

90
    Jen dvě minuty přes časse bude hrát, ví vlastně ani není potřeba.

89
    Jaj. Tohle se Vázquezovi nepovedlo. Nabídl tím tutovku pro Hazurova, který obešel i Kujoviče, následně ovšem stejně neskóroval. I díky pohotovému zákroku Duarteho.

87
    Hostující Hazurov rozehrál přímý volný kop, nicméně Bulhar zamířil jen nad branku Kujoviče.

85
    Clubsi již zbytek zápasu vyložené užívá. Gudjohnsenova patička sice neměla účinek, to ale vlastně domácím vůbec nevadí.

83
    Jorgensen má sil na rozdávání, dostal se celkemsnadno do blízkosti Selse, ten se ovšem nenechal nachytat,

79
    Již oslavnou atmosféru na Jan Breydelstadionu nyní oživil Rafaelov přihrávkou na Donka, ten se ovšem nakonec k míči neprocpal.

76
    Poslední střídání Lierse, Adesanya neodehrál špatné utkání, makal, do hry jde za něj Saladhin.

73
    Také Nor Högli má již pod zápase, zbytek zápasu za něj vezme Meunier.

69
    Vázquez se snažil z rohového kopu najít Donka, míč ale k němu nedoletěl.

68
    Lestienne si samozřejmě zasloužil potlesk za svůj výkon, bývalý hráč Chelsea a islandský reprezentant Gudjohnsen ho nahrazuje.

67
    V Bruggách pořádně prší. A zápas je tak na chvilku přerušen. Nejedná se ovšem o nijak delší odmlku.

63
    Jorgensen založil pěkný útok Clubu hned po svém střídání. Patou dává zpět na Rafaelova, jemuž se ale střela nepovedla a skončila jen vedle.

62
    Dřívější avizované střídání na straně domácích je tu. Jorgensen jdedo hry za dnes nevýrazného Adua.

60
    Rohový kop pro Club. Wilspřitom minul centr, Bacca následně pokračoval v akci, avšak hosty drží Sels. Následně se Lestienne neprosazuje přes Oforiho.

59
    Druhá změna na straně hostů. Shebeita jde ze hřiště, do hry Ghaňan Ofori.

57
    Claasen s Adesanyou založili pěkný útok. Ovšemskvěle hrající Donk jejich počínaní zastavuje.

53
    Lierse vypadá nyní o dost kompaktněji než v první půli. Mělo by mu to pomoci k eliminování těch mnoha šancí, které si proti němu soupeř vytvořil před přestávkou.