Dortmund – Freiburg 5:1 (kon.) | Brémy – Fürth 2:2 (kon.) | Hamburger – Augsburg 0:1 (kon.)
Hoffenheim – Mainz 0:0 (kon.) | Norimberk – Schalke 3:0 (kon.) | Leverkusen – Bayern 1:2 (kon.)
Werder Brémy
2:2 (0:0)
Greuther Fürth
Sobota 16.03.2013, 15:30 • Weserstadion - Bremen • Nemecká Bundesliga

Domácim sa už z rohu nepodarilo streliť ten vytúžený tretí gól. Obe mužstvá sa rozchádzajú zmierlivou remízou 2:2. druhý polčas nám toho ponúkol o mnoho viac ako ten prvý. Hneď na začiatku polčasu rozhodca nariadil penaltu za faul na Hunta, ktorý ju aj sám premenil. V 55 minúte preletela lopta cez celú jedenástku domácich až sa dostala ku Furstnerovi, ktorý nemal problém ju dostať za chrbát Mielitza. Skóre sa menilo o 7 minút a to v prospech hostí keď sa trafil Petsos. Druhú jedenástku pre domácich nariadil rozhodca v 70 minúte a to po faule Pekovića na Pavlovića vo vzdušnom súboji. Bolo vyrovnané 2:2. Ako aj domáci tak aj hostia mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu ale nepodarilo sa. Za zmienku stoja šance Arnautovića, ktorý už musel byť zo zákrokov Gruna bezradný.

Ďakujem Vám za pozornosť a dovidenia pri ďalšom prenose. Pekný večer. (17:26:08)

90+2
    Roh pre domácich. Asi posledná šanca.

90+1
    Rozhodca nastavuje ešte 2 minúty.

89
    Furth vystriedal. Zillner nahradil strelca gólu na 1:1 Furstnera.

88
    V šanci bol striedajúci Azemi alejeho pokus zneškodnil brankár Mielitz.

85
    Lukimya odkopával loptu na roh, ktorá pravdepodobne smerovala do brány. Hostia sa po zahraní rohu dopustili ofsajdu.

83
    Faul na Hunta, ktorý dostal rukou do tváre. Nebezpečný center letel na päťku kde sa zrazil Petersen s brankárom. Rozhodca odpískal faul na brankára.

82
    Striedanie hostí. Azemi nahradil na ihrisku Klausa.

81
    Do konca zápasu ostáva ešte nejakých 10 minút. Uvidíme či sa niektorému mužstvu podarí streliť gól, ktorý bude pravdepodobne víťazný.

80
    De Bruyne to skúšal z diaľky. Jeho strela mala aj razanciu aj presnosť ale brankár ju bezpečne chytá.

78
    Arnautovića opäť vychytal brankár hostí. Neuvriteľné čo ten brankár chytá. Arnautović a Hunt patria jednoznačne k najlepším hráčom Brém.

77
    Fürstner je prvým hráčom v zápase so žltou kartou.

74
    Arnautovića teraz vychytal brankár Grun. Lopta sa od jeho nohy odrazila za čiaru a je to roh pre domácich. Z následnej šance už gól nepadol. Domáci ale zvyšujú tempo a zápas sa priaznivcom musí páčiť.

72
    Arnautović našiel vo vápne centrom Petersona ale v poslednej chvíľi mu loptu vzal obranca hostí. Už mohlo byť zle nedobre pre hostí.

70
    Werder Brémy dali gól! Gól strelil HUNT.
    Hunt striela svoj druhý gól v zápase a aj svoj druhý z penalty. Pri rohovom kope, ktorí zahrávali domáci fauloval Peković skákajúceho Pavlovića a tak rozhodca nariadil penaltu.

69
    Bola nariadená penalta pre Bremen.

68
    Hunt vystrelil zvnútra vápna ale trafil iba brániaceho hráča. Hunt si pýtal penaltu za hranie rukou ale obranca ju mal pri tele takže žiadna penalta. Roh pre domácich.

66
    V doterajších minútach sú prekvapujúco nebezpečnejší hostia. Kombinujú na jeden dotyk a domácim to robí očividne problémy.