Bastia – Lyon 4:1 (kon.) | Lorient – Brest 4:0 (kon.) | Sochaux – Valenciennes 1:1 (kon.)
Lille – Évian TG 1:2 (kon.) | Montpellier – Troyes 1:1 (kon.) | Remeš – Rennes 1:0 (kon.)
Lille OSC
1:2 (1:1)
Évian Thonon Gaillard
cz Sobota 16.03.2013, 20:00 • Grand Stade, Lille Métropole • Ligue 1 Uber Eats

Konec! Évian získává na půdě favorizovaného Lille ohromně důležité tři body za vítězství 1:2 a udělal velký krok na cestě k záchraně. Naopak domácí si v boji o evropské poháry připisují zbytečnou ztrátu. Lille přitom vedlo již od 7. minuty, kdy se trefil Kalou. Po půl hodině hry ale vyrovnal z brejku Khelifa a vítěznou trefu zaznamenal v 68. minutě po rohu Koné. Největší šanci domácích na vyrovnání zahodil Kalou, který neproměnil pokutový kop. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera! (21:57:38)

90+7
    Payet zasáhl nohou do obličeje Wasse a hosté budou rozehrávat.

90+6
    Pokus Pedrettiho z hranice šestnáctky se mezi tyče nevešel.

90+6
    Už začíná šestá minuta nastavení.

90+5
    Také že ano. Hráčům Lille byl však odpískán faul na gólmana.

90+5
    Vhazování domácích poblíž šestnáctky, zřejmě přijde dlouhý aut.

90+4
    Nyní se více diskutuje, než hraje...

90+3
    Sidibé se dopustil dalšího zákroku a může být rád, že nebyl vyloučen. Domácí jsou nervózní.

90+2
    Domácí Sidibé obdržel žlutou kartu.

90+2
    Hra pokračuje, čekáme na informaci o nastavení.

90+1
    Govou je odnášen z trávníku a hosté budou muset dohrát zbytek utkání o desíti. Mají totiž již odstřídáno.