S. Moskva – Lok. Moskva 0:0 (kon.) | Perm – Vladikavkaz 5:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – FK Dinamo Moskva 1:1 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:1 (1:1)
Dynamo Moskva
cz Sobota 16.03.2013, 15:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga

To je pro dnešní den z ruské Premier Ligy vše, ale fotbalový program (a nejen ten) je v plném proudu. Zůstaňte proto s námi a sledujte dění na sportovních kolbištích. Pro tuto chvíli na shledanou. (17:28:52)

Je konec, utkání je za námi a oba týmy se rozešly smírně 1:1. Druhá půle už nenabídla takovou podívanou, jako ta první a ubylo i příležitostí. Remíza je zasloužená, ani jeden mančaft nebyl dnes výrazně lepší.

90+2
    Je tu už zmiňované střídání, z trávníku odchází Aleksandr Kokorin a na poslední vteřiny se na trávník podívá Aleksandr Sapeta.

90+1
    Za obranu Dinama mířil centr na Niculaeho, byl však přetažený. Šunin nechal míč proskákat až do zámezí.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Rozehrávat bude od vlastní brány Bělenov a hosté chystají poslední změnu v sestavě.

89
    Centr Kuranyiho končí na kopačkách domácích hráčů.

87
    Po centru hlavičkoval Xandão a Čičerin na poslední chvíli vyhlavičkoval míč mířící do brány!

86
    Před ním ještě probíhá poslední střídání domácího Krasnodaru. Odchází Ibrahima Baldé a poslední minuty odkope Daniel Niculae.

86
    Překonat tuhle zeď bylo prakticky nemožné, ta stála od místa rozehrání maximálně šest metrů. Domácí to i reklamovali, ovšem marně. Mají alespoň roh.

84
    Alexandru Epureanu navíc dostal žlutou kartu.

84
    Pozor, domácí dostávají k dispozici nebezpečný přímý kop z ideální vzdálenosti.

81
    Na obou týmech je už vidět, že toho mají docela dost a tomu odpovídají i útočné akce.

79
    Ani z tohoto mráčku nazapršelo, stav je tak stále remízový.

78
    Přímý kop pro Dinamo, k míči se staví Dzsudzsák.

77
    Ke změně sáhl i trenér Petrescu, stahuje Jakoba Jantschera a na zbývající minuty poslal na hřiště Pavla Solomatina.

75
    Druhé střídání Krasnodaru, Ivelina Popova nahradil Artur Tlisov.

74
    Přetažený centr znamená klid pro domácí obranu.

73
    Tohle se vůbec nepovedlo, naopak z toho vznikl rychlý kontr Dinama. Janscherův pokus byl sražen na roh.