Bastia – Lyon 4:1 (kon.) | Lorient – Brest 4:0 (kon.) | Sochaux – Valenciennes 1:1 (kon.)
Lille – Évian TG 1:2 (kon.) | Montpellier – Troyes 1:1 (kon.) | Remeš – Rennes 1:0 (kon.)
FC Sochaux
1:1 (1:0)
Valenciennes FC
cz Sobota 16.03.2013, 20:00 • Stade Auguste Bonal • Ligue 1 Uber Eats

Sochaux promarnilo velkou příležitost znovu odskočit od sestupových vod, protože dnes bylo rozhodně lepším celkem než Valenciennes a celých devadesát minut tahalo za delší konec provazu. Hosté ale využili ojedinělou šanci a díky střídajícímu Nguettovi si tak ze Sochaux odvážejí šťastný bod. (21:50:48)

90+2
    Ještě jeden přímý volný kop bude zahrávat Sochaux.

90
    Sudí nastaví nad rámec dnešního utkání tři minuty.

88
    Valenciennes je vyrovnáním hodně povzbuzeno a dokonce se žene za vítězným gólem.

86
    Ještě jedno střídání Sochaux, utkání skončilo pro Roudeta, jeho místo zaujme Rafael Dias.

84
    Valenciennes střídá, dohrál Melikson, zahraje si Jose Saez.

82
    Valenciennes právě vstřelilo branku!
    Kdo si před zápasem vsadil na favorizované Sochaux si teď musí trhat vlasy, neboť i když byli po celé utkání domácí lepším celkem, v 82. minutě se do vápna vedral OPA NGUETTE a nekompromisní bombou vyrovnává!

81
    Sochaux podruhé střídá, Bananovi přepustil místo Lopy.

80
    Isimat-Mirit zatáhl za dres jednoho z pronikajících hráčů Sochaux a bude rád, že nedostane druhou žlutou kartu.

78
    Danic po pravé straně pronikl až do pokutového území, jeho přihrávka ale nikoho ze spoluhráčů nenašla.

76
    Ještě jedno střídání Sochaux. Bakambu přepouští místo Sedanu Privatovi.

74
    Hosté přidávají na obrátkách a v krátké době budou zahrávat už druhý přímý kop.

72
    Žlutou kartu viděl Cedric Kante.

72
    Viděli jsme střídání hostů, odešel Dossevi, nahradil ho Opa Nguette.

70
    Danic si sice skvěle udělal prostor pár metrů za vápnem, bude ale rád, když na něj nepřijde trestní oznámení - jeho rána totiž mohla na tribuně nadělat pěknou paseku.

68
    Za přestupek proti pravidlům viděl žlutý kartonek hostující Rose.

66
    Danic se ocitl ve výborné palebné pozici, trefil však pouze dobře postaveného obránce domácích.

64
    Centr Sanchez Morena končí pouze na rohu.

62
    Bakambu provětral pravé křídlo natolik, že si obránci hostů museli dopomoci faulem.