Granada – Barcelona 1:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Levante 4:2 (kon.) | Almería – La Coruña 0:0 (kon.)
Malaga – Getafe 3:2 (kon.)
Malaga CF
3:2 (1:0)
Getafe CF
Sobota 28.02.2015, 22:00 • La Rosaleda, Málaga • Španielska LaLiga

Je dobojované! Druhý polčas priniesol až 4 góly. Najprv v 55.minúte vyrovnal Vázquez po presnom centri pred bránku. Lenže už o 2 minúty dokázal odpovedať domáci Darder krásnou strelou z diaľky. Málaga pokračovala vo svojom ofenzívnom prejave a v 68.minúte odskočila gólom Hortu na rozdiel dvoch gólov. Getafe dokázal v 76.minúte znížiť Vazquezom na 3:2, ale na remízu už nedosiahli. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (23:49:56)

90+3

90+2
    Domáci sa držia pri lopte na polovici súpera a zrejme už tri body udržia vo svojej moci.

90+1
    Žltú kartu za držanie dostal domáci Samuel Castillejo. Toto nehrá do karát hosťom, keď už z nadstavenie uplynula takmer celá prvá minúta.

90
    Rozhodca Prieto nadstavuje len 2 minúty!

90
    V ofsajdovom postavení sa ocitol Pablo Sarabia.

89
    Lenže teraz sa dopustili faulu a Kameni bude šetriť pred rozohrávkou sekundy.

88
    Getafe sa dostalo k lopte a bude sa určite snažiť o vytúžené vyrovnanie. S nadstavením by mohli mať zhruba 5-6 minút času.

86
    Útočný faul Rosalesa ukončuje pobyt Málagy pred šestnástkou hostí. Dostáva navyše žltú kartu.

86
    Striedajúci Duda sa dostal aj k centru od zástavky, ale ani ten nebol oveľa lepší.

85
    Dudov center odvrátil hosťujúci obranca preventívne na rohový kop pre Málagu.

83
    Ofenzíva Málagy sa po striedaniach opäť dostáva k slovu, ale rýchly útok nepriniesol zakončenie.

82
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Freddy Hinestroza, prichádza Ivan López.

81
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Samuel García, prichádza Duda.

79
    V strede ihriska získali domáci loptu po nedovolenom zákroku hráča hostí a po voľnom kope prišla prihrávka Amrabata myslená na Samuela, ale tá ho tesne minula.

78
    Na zemi sa ocitol v šestnástke hostí Amrabat, ale rozhodca Prieto penaltu neodpískal a zrejme správne.
    A. VAZQUÉZ - 3:2

76
    Getafe dalo gól!
    Od rohovej zástavky prišiel dobrá center presne na ÁLVARA VAZQUÉZA, ktorý bez problémov zblízka zakončil do bránky Kameniho.