Lille – Lyon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 1:1 (kon.) | Lens – Rennes 0:1 (kon.)
Lorient – Bastia 2:0 (kon.) | Metz – Évian TG 1:2 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 28.02.2015, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:56:57)

Červené karty: 0 – 0
    Jean-Daniel Akpa-Akpro vystřelil tři minuty před koncem zápasu Toulouse bod a svůj gól oslavil jako zkušený boxer.

Je dobojováno. Hosté svoje vedení z první půle, kdy se trefil Max-Alain Gradel neudrželi. Takto čilinili až do 88. minuty, kdy Pešić vyhrál míč pro Jean-Daniela Akpa-Akpra, jeho rána k levé tyči Ruffierovy branky, byla talokik přesná, že hostujícího brankáře překvapila. Vzápětí měli domácí další možnost, když se na branku řítil Martin Braithwaite, ale před šestnáctkou zavrávoral a o šanci se připravil. Remíza je vzhledem k průběhu utkání více než zasloužená.

90+5

90+5
    Centrovaný míč si pohlídal Ruffier.

90+4
    Ještě jeden faul a přímý kop pro Toulouse.

90+4
    Domácí poslal dlouhý aut před vápno Saint-Étienne, Clemént poslal míč na Hamoumu, který chtěl vysunout Gradela, ale přihrávka na hráče tmavé pleti byla nepřesná.

90+3
    Před Ruffierem to teď znovu hořelo. Trejo však vysoký míč netrefil a Ruffier pak dokázal míč ze vzduchu stáhnout.

90+2
    Treja zastavil Clément, podle sudího v rozporu s pravidly.

90+2
    Domácí se na chvíli ubránili. Ovšem Hamouma nedokázal přesněji odcentrovat.

90+1
    Max-Alain Gradel vybojoval rohový kop.

90+1
    Nastaveny byly 4 minuty.

90
    Ještě jedna minuta do konce první půle. Toulouse na své polovině zahajuje útočnou akci.

89
    Domácí mají znovu míč na svých koapčkách a div, že se znovu nedostali k ohrožení Ruffiera. Zelení budou mít ještě hodně problémů.
    Jean-Daniel AKPA-AKPRO - 1:1

88
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Tak to je blesk z čistého nebe. Pešić vyhrál hlavičkový souboj s trojicí hostů. Míč přistál na hranici vápna u nabíhajícího JEANA-DANIELA AKPA-AKPRA, který se trefil přesně k levé tyči hostující branky.

87
    Domácí volí taktiku nakopávaných míčů, ale zatím je vepředu pouze osamocený Ben Yedder.

86
    Pas za obranu dostal Martin Braithwaite. Dostal se do vápna i do bezprostřední blízkosti Ruffiera. Ten vyběhl všas. Zmenšil střelecký úhel, Domácí hráč jej pouze nastřelil.

85
    Ruffier vyběhl mimo vlastní pokutové území, kde míč odehrál, Domácí však míč zachytili, ale nedokáazli jej vrátit za Ruffiera.