Dortmund – Schalke 3:0 (kon.) | Leverkusen – Freiburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Mainz 2:0 (kon.)
Hannover – Stuttgart 1:1 (kon.) | Hertha – Augsburg 1:0 (kon.) | Frankfurt – Hamburger 2:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:0 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 28.02.2015, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga

Zápas v Leverkusene sa skončil. Domáci ho vyhrali gólom Rolfesa z 33. minúty a zaslúžene získali tri body. Hostia dnes nepredviedli dobrý futbal, do šancí sa dostávali len občas, a aj tie, ktoré mali nedokázali premeniť. Dnešný zápas bol celkovo veľmi pomalý, oba tímy mohli ukázať viac, ale podstatný je výsledok, a ten hovorí, že tri body ostávajú v Leverkusene.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:23:03)

90+2

90+2
    Tak teraz mali hostia obrovskú možnosť na vyrovnanie ! Schmid trafil hlavou z tesnej blízkosti len tyčku domácej brány.

90+1
    V nadstavenom čase sa lopty zmocnili domáci, a zbierajú cenné sekundy prihrávkami na vlastnej polovici.

90+1
    V druhom polčase sa budú nastavovať 2 minúty.

90
    Hostia stále s loptou na kopačkách, ale Leno v bráne Leverkusenu nemá žiadnu prácu.

89
    Domáci sú vo vlastnej 16ke veľmi silní a Freiburg nepúšťajú do šancí. Hostia sa ale nevzdávajú, a stále skúšajú dostať loptu pred domácemu bránu.

88
    Pred nami sú posledné dve minúty riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Freibrugu, ktorí sa ešte pokúsia o strelenie vyrovnávajúceho gólu.

87
    Pekný pokus aj na opačnej strane. Center do 16ky Leverkusenu sa snažil zachytiť Philipp, ale lopta bola rýchlejšia a končí za čiarou.

86
    Drmić predviedol dobrú prácu s loptou, prešiel celú útočnú polovicu a vystrelil z hranice 16ky, ale jeho pokus bol zblokovaný a brankár Burki nemal žiadne problémy.

85
    Son skvele prenikol cez niekoľko hráčov Freiburgu, potom ale nepresne prihral a akcia domácich sa skončila. Škoda, pretože tento pokus vyzeral veľmi nádejne.

84
    Faul hostí a priamy kop pre Leverkusen v strede ihriska. Následne bol v ofsajde Kießling a loptu majú hráči Freiburgu.

83
    Reinartz skúsil strelu z veľkej diaľky a lopta tesne minula pravý horný roh brány Freibrugu.

83
    Guédé si v útoku počínal nedovolene, a končí sa ďalšia akcia Freibrugu. Do konca druhého polčasu už neostáva veľa času.

81
    Stefan Kießling skúšal vystreliť z hranice 16ky, ale obrancovia Freiburgu mu to nedovolili. Hostia sú poriadne ďaleko od vyrovnania, lepší sú zatiaľ domáci hráči.

80
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Mehmedi a nahradí ho Schahin.

79
    Hofler si v útoku neporadil najlepšie, a tak sa bude kopať od domácej brány.

78
    Do rozohrávky Freiburgu sa zapája aj brankár Burki, ten dnes predviedol niekoľko dobrých zákrokov a aj vďaka nemu Leverkusen vyhráva len 1-0.