West Ham – Crystal Palace 1:3 (kon.) | Burnley – Swansea 0:1 (kon.) | Manchester United – Sunderland 2:0 (kon.)
Newcastle – Aston Villa 1:0 (kon.) | Stoke City – Hull City 1:0 (kon.) | West Bromwich – Southampton 1:0 (kon.)
Stoke City FC
1:0 (0:0)
Hull City AFC
Sobota 28.02.2015, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

A je to tu. Koniec stretnutia medzi Stoke City FC – Hull City AFC. Do druhého polčasu vstúpili domáci futbalisti oveľa atraktívnejšie ako ich súper. Prichádzala strela za strelou, no gól nie a nie padnúť. No to sa zmenilo v 70. minúte kedy nastúpil na ihrisko Peter Crouch a ani nie o minútu neskôr poslal do siete Hullu víťaznú hlavičku. Stoke mal šancu streliť aj ďalšie góly, no nevyužité šance takmer potrestal v samom závere McShane, ktorému sa však z bezprostrednej blízkosti nepodarilo zakončiť.

Štatistika:

Držanie lopty:58%-42%
    Strely celkom:17-1
    Strely na bránku:2-0
    Rohové kopy:5-2

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:57:57)

90+5

90+5
    Strela Huddlestoneho končí taktiež v rukách Begovića, ktorý sa tak rýchlo zrejme nepostaví.

90+5
    Elmohamady sa nedostal k lopte skôr ako Begović. Domáci gólman si loptu zobral do svojich rukavíc a s rozohrávkou sa neponáhľa.

90+4
    Hostia zapli príliš neskoro. V závere zápasu patrí lopta len a len im.

90+3
    Domáci sa síce obránili, no lopta sa z ďalšieho centru prepadla až na McShena, ktorý sa napriahol a v poslednej chvíli mu loptu vypichol Wilson. Ak by McShane strieľal hneď jednoznačne by to bol gól.

90+2
    O ten prvý rohový kop sa postral Begović, ktorý boxuje. My uvidíme štandartku z opačnej strany.

90+1
    Ramiréz padá v blízkosti vápna, no proti domácemu zadákovi sa nepíska. My však uvidíme rohový kop Hllu.

90+1
    Nadstavuje sa +5 minút.

89
    Crouch sa teraz vo vzdušnom súboji nedokázal presadiť. Dawson úspešnejší aj keď strelec gólu ukazuje, že ta bol lakeť.

88
    Huddlestoneho faul v strede hracej plochy proti Mosesovi je samozrejme pískaný.

88
    Hra v strede ihriska sa nepáči ani divákom, čo dávajú pocítiť.

86
    Moses si obhodil Dawsona a bez váhania potiahol loptu do vápna Hullu. Tu domáci krídeľník trošku zaváhal a center na Waltersa poslal až k rohovej zástavke. To Walters samozrejme nečakal a k lopte sa tak nedostal.

86
    Nie ani na tejto strane to nekončí inak ako odkopom jedného z domácich obrancov.

85
    Ani Bardsley nenašiel cestu po ľavom krídle cez obranu hostí. Druhý gól neprichádza. Pozor však na rýchli protiútok.