Granada – Barcelona 1:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Levante 4:2 (kon.) | Almería – La Coruña 0:0 (kon.)
Malaga – Getafe 3:2 (kon.)
Granada CF
1:3 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 28.02.2015, 16:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španielska LaLiga

Je dobojované! FC Barcelona v druhom polčase pridala 2 góly a 1 inkasovala. Najprv v 49.minúte pridal druhý gól hostí Luis Suaréz, ale už v 53.minúte bolo znížené po penalte Fran Rica. Blaugranas však komplikácie nepripustili a v 71.minúte po prihrávke Suaréza dostal loptu do prázdnej brány Lionel Messi. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:52:48)

90+3

90+2
    Po nedovolenom zákroku na Mascherana rozohrávali hostia voľný kop. Messi na krídle nespracoval loptu a lopta končí v aute.

90+1
    Rozhodca Latre nadstavuje 2 minúty!

90
    Ten barcelonskí hráči bez ťažkostí ubránili a už môže Bravo odkopávať.

89
    Na ľavej strane Candeias prihrával do šestnástky, ale hosťujúci obranca odvrátil na rohový kop.

89
    Na druhej strane si loptu spracoval rukou Robert Ibaňez a tak akcia Granady končí.

88
    Do dobrej šance sa dostal aj Pedro, ktorý chcel prelobovať Oiera, ale ten si poradil a rýchlo rozohral.

87
    Štvrtý gól hostí visel na vlásku! Neymar spravil na hranici šestnástky peknú kľučku, potom loptu poslal na druhú stranu, kde si nabehal Messi, ale ten pri pravej tyčke nedokázal prekonať Oiera.

87
    V pokutovom území sa dostal k hlavičke Bartra, ale jeho zakončenie končí mimo ľavej tyče.

86
    Alvesov center bol zblokovaný na rohový kop pre hosťujúcu Barcelonu.

85
    Argentínčan Messi nabiehal za obranu a loptu si rýchlo spracoval, ale rozhodca hneď na to hru prerušil pre ofsajd.

84
    Iturra v strede ihriska mierne rozbúril publikum svojim faulom a rozhodca Latre hru prerušil a previnilca napomenul.

83
    Zápas a už prakticky len dohráva. Katalánci držia loptu na svojich kopačkách a bez problémov kombinujú ako je to im vlastné.