Vladivostok – Chabarovsk 4:5 (0:2 po s.n.) | Omsk – Ufa 4:5 (po pr.)
Amur Chabarovsk
Streda 21.01.2015, 11:00 • Fetisov hall • KHL

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:00.

Vítam Vás pri stretnutí nadnárodnej KHL.
    Budem pre Vás komentovať stretnutie medzi Vladivostokom a Chabarovskom. Priblížme si v krátkosti, ako sú na tom obe mužstvá pred dnešným stretnutím.

ADMIRAL VLADIVOSTOK
    Domáce mužstvo je po 44 odohraných zápasoch na 10.mieste, pričom jeho hráči získali 55 bodov. Z tohoto miesta ale do play off postúpiť nemôžu a tak na vyraďovaciu časť aktuálne strácajú 5 bodov, čo nie je veľa a to ešte treba dodať, že majú o 4 zápasy k dobru, oproti ostatným mužstvám.
    Z pohľadu aktuálne formy, sú na tom domáci neni najhoršie. Veď z posledných 5 zápasov triumfovali až v troch prípadoch. V posledným zápase zvíťazili nad Chabarovskom 3:2 po predĺžení.

AMUR CHABAROVSK
    Hostia sú na tom ale podstatne horšie, ba čo viac, sú vôbec najhorším celkom celej súťaže. Veď v doterajšom priebehu získali chabých 36 bodov. Zdá sa teda, že boj o play off už môžu zabaliť. Svedčí o tom aj aktuálne forma, ktorá znie: 5 zápasov= 5 prehier.

O favoritovi dnešného duelu si myslím, že niet pochýb. Všetko sa ale ukáže na ľade a tak si nenechajte ujsť tento určite zaujímavý zápas.

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka, Kolář, Osipov, Beljakov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Ugarov, Zubov (C), Lisin (Bergfors, Gynge, Wandell, Li, Vl. Ušenin, Vy. Ušenin – Gorošanskij, Makarov, Sigarev – Ivanov.

Amur Chabarovsk: ečurskij (Tarasov) – Mantyla, Zub, Ježov, Pěretjagin, Kurbatov, Safronovo, Velikov, Terejajev – Miklík, Šafigulin, D. Tatarosov) (C) – Lugin, Fišenko, Haščák – Achmetov, Krysanov, Orlov – Baškirov, Litovčenko, Železňov.

Rozhodca: Buturlin, Cyplakov – Střelcov, Tarasov.

Obe mužstvá už sú na ľadovej ploche. Po vypočutí štátnej hymny môžme ísť na to!

00:01

00:20
    Stretnutie sa začalo!
    Na vhadzovaní boli úspešnejší domáci, tí sa ihneď dostali do útočného pásma a v obrovskej šanci sa ocitol domáci Ugarov, ten ale zoči- voči hosťujúcemu brankárovi nezakončil a s pukom sa dostal až za jeho bránu!

00:56
    Hostia sa v zápätí pri prechode do útočného pásma previnili postavením mimo hry.

01:30
    Nasledoval ich krátky pobyt v útočnom pásme, ale vlastnou nepresnosťou sa oň pripravili a puk majú opäť za vlastnou bránou.

02:01
    Domáce publikom od úvodu ženie svojich hlasným povzbudzovaním "Admiral, Admiral".

02:23
    Pokus o rýchle vysunutie Litovčenka, ten puk nespracoval a tak sa vhadzuje po pravici Pečurského.

03:02
    puk drží za vlastnou bránou Hesko a čaká, kým jeho spoluhráči prestriedajú.

03:25
    Následne sa snažil vysunúť jedného zo svojich spoluhráčov, ale opäť veľká nepresnosť.

03:45
    Bergofrs dostal prihrávku za útočnou modrou čiarou, následne vystrelil spoza obrancu a Pečurskij si pripisuje prvý zákrok!

04:20
    Fisenko s Luginom si toľko prihrávali v útočnom pásme popri mantinely, až o puk prišli. Ten je teraz v strednom pásme.

04:52
    Máme tu prvé vylúčenie! Práve Lugin putuje na trestnú lavicu za hrubosť.

05:01
    Hostia vyhrali buly a ihneď posielajú puk až ku Proskurjakovovi.

05:12
    A následne sa Admiral previnili postavením mimo hry. Vhadzuje sa v strednom pásme.

05:33
    Heshko nahadzuje puk od modrej čiary, ale pred Peručským nebol nik, kto by ho tečoval a tak si hosťujúci brankár prepísal úspešný zákrok.

05:48
    Bergfors prihral Wandellovi, ten z medzi kruhov vystrelil z prvej, ale opäť sa vyznamenal Pečurskij.

06:15
    Menší závar pred hosťujúcim brankárom, k dorážke sa dostal Bergfors, ale jeho bekhendový pokus trafil korčuľu brániaceho hráča.

06:20
    Amur ihneď potom vyhadzuje puk cez všetky čiary.

06:53
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

07:11
    Miklík prenikol do útočnej čiary po pravej strane, vystrelil švihom, ale jeho strela je zblokovaná na ochrannú sieť. Hra je prerušená a nasleduje reklamná prestávka.

07:46
    A ďalšie prerušenie, tentokrát sa previnili domáci zakázaným uvoľnením.

08:05
    Admiral sa ihneď dostal do útočného pásma, Li sa snažil zadovkou puk prihrať, ale trafil iba protihráča a Amur sa dostáva s pukom von z vlastnej tretiny.

08:38
    Teraz možnosť pre domácich! Tí sa držali dlhšiu dobu v útočnej tretine, ale Lisov fauluje Haečáka a odchádza na trestnú lavicu vrazenie na mantinel.

09:10
    Domáci ihneď po vhadzuje vyhadzujú puk cez všetky čiary.

09:25
    Tarasov dostal dobrú prihrávku na modrú čiary, napriahol, ale jeho strela sa zastavila na ochrannom plexiskle.

09:50
    Teraz práve domáci domáci zatlačili súpera v jeho tretine, Gynge však nevymyslel nič zaujímavého, ale aspoň nazbieral dôležité sekundy.

10:10
    Puk je opäť až pri Pečurskom a zdá sa, že domáci sa už úbránia.

10:38
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

10:55
    Li dostal dobrú prihrávku za obranu súpera, ak by ju spracoval rútil by sa sám na Pečurskeho ale on iba puk jemne tečoval, tak nakoniec z toho nie je ani zakázané uvoľnenie.

11:30
    Toho sme boli svedkami až teraz a tak sa vhadzovť bude po ľavici Proskurjakova.

12:20
    Krysanov vykorčuľoval od mantinelu, snažil sa natlačiť do strely, ale domáci obranca mu puk vypichol a ten sa dostal až za bránu Amuru.

12:35
    Puk opustil hraciu plochu. Hra je prerušená a my budeme pokračovať opäť až po reklamnej prestávke.

13:00
    Opäť sledujeme už tak povediac klasický obraz prvej tretiny. Puk je v rohu ihriska, kde oň bojujú obe mužstvá, na nejakú výraznejšiu šancu stále čakáme.

13:31
    Bergfors mohol otvoriť skóre, strieľal z ľavej strane, ale jeho pokus bol zblokovaný.

14:07
    Puk z hokejky hostí ide cez všetky čiary, nebude to zakázané uvoľnenie, ale bude sa vylučovať. Osipov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

14:25
    Makarov potiahol puk z vlastnej tretiny po pravej strane, vystrelil, ale Pečurskij puk vyráža.

14:55
    Máme za sebou už takmer minútu presilovej hry hostí, tí sa ale stále nedokážu usadiť v útočnom pásme.

15:10
    Podobne je tomu aj teraz... Amur posiela na zbytok presilovej hry čerstvé sily.

15:59
    Miklík dostal krížnu prihrávku, vystrelil z prvej, ale strela mu príliš nesadla. Proskurjakov nemal najmenší problém so zákrokom.

16:07

16:40
    Bergfors sa dostal opäť do zakončenia, ale hokejku mu stihol nadvihnúť jeden z brániacich hráčov.

17:27
    Vladivostok dal gól!
    A máme otvorené skóre! Li obrúžil bránu, pred ňou čakal nepokrytý VLADISLAV UŠENIN a strelou z prvej otvára skóre! Asistencia Oleg Li.
    Vl. UŠENIN - 1:0

17:53
    Domáci ale budú hrať v oslabení. Beljakov dostáva 2 minúty za podrazenie.

18:19
    Chabarovsk dal gól!
    Puk sa dostal na modrú čiaru, kde stál TUUKA MANTYLA, ten ho nahodil na brankára, Proskurjakov nič nevidel a inkasoval! Asistencie: Arťjom Zub, Grigory Šafigulin.
    Tuuka MANTYLA - 1:1

19:01
    Máme tu ďalšie vylúčenie! Tentokrát na strane hostí, 2 minúty dostáva Krysanov za nedovolené bránenie.

19:30
    Hostia posielajú puk cez všetky čiary a zatiaľ sa výborne bránia.

20:00

Máme za sebou prvú tretinu, v ktorej sme videli 2 góly! Najskôr sa presadil Ušenin a už o pár sekúnd dostali výhodu presilovej hry hostia, ktorú presnou strelou využil Mantyla.
    Po prvej tretine je tak stav nerozhodný 1:1.

Druhá tretina začne približne o 11:52.

20:01

20:29
    Bude sa vylučovať a na trestnú lavicu smeruje Peretjagin za hákovanie, no domáci budú mať 30 sekundovú výhodu presilovej hry o dvoch hráčov!

20:40
    Zubov síce vhadzovanie vyhral ale od čiarového rozhodcu sa puk dostáva do stredného pásma!

21:02
    Hostia hrajú so štyrmi hráčmi.

21:29
    Tak predsa je presilová hra využitá! Bergfors pri prečíslení 2 na 1 prihral RICHARDOVI GYNGEMU a ten trafil z prvej skutočne nechytateľne! Asistencie: Niclas Bergfors, Tom Wandell.
    GYNGE - 2:1

21:46
    Tak to je naozaj zaujímavé! Opäť máme vyrovnané! ANTON KRYSANOV urobil kľučku na stred, následne vystrelil švihom a puk končí za prekvapeným Proskurjakovom. Asistencie: Rafael Achmatov, Jevgenij Orlov.
    KRYSANOV - 2:2

22:50
    Ugarov sa dostal do samostatného nájazdu, ale bekhendom nedokázal prekonať Pečurskeho!

23:10
    Na druhej strane vystrelil od mantinelu Ligun, ale domáci brankár všetko vyriešil.

23:31
    Puk majú vo vlastnej tretine domáci, tí si nevedia dať rady s výborne napádajúcim súperom.

24:59
    Vladislav Ušenin dostal šikovnú prihrávku na pravú stranu, vystrelil ale triafa iba plexisklo.

25:30
    Domáci hýria aktivitou, ale stav je stále vyrovnaný!

25:50
    Zubov chcel všetko zmeniť, ale svojim pokusom z pravej strany netrafil bránu a puk sa dostal do rohu klziska.

26:30
    Fisenko vystrelil spoza hráča nebezpečne, ale Proskurjakov jeho strelu chytá!

27:01
    Opäť v akcii švédska formácia v službách Admiralu. Bergofrs vystrelil spoza hráča, Pečurskij chvíľu nevedel, kde má puk, ale nakoniec skončil v jeho výstroji.
    Hra je prerušená a nasleduje reklamná prestávka.

27:18
    Opäť Bergfors, tentokrát nahadzoval puk od modrej čiary, ale trafil iba pred sebou stojaceho obrancu.

27:40
    Na druhej strane podobne pochodil aj Krysanov, ten chcel z uhla zakončiť, ale obrana Amiralu taktiež zostáva pozorná.

29:01
    Puk má teraz za vlastnou bránou Kolář a čaká, kým jeho spoluhráči prestriedajú.

29:30
    Gorošanskij sa dostal do obrovskej príležitosti, z ľavej strany pred ním stál iba brankár súpera, ale ten si aj s jeho forhendovým zakončením poradil!

30:05
    Z otočky vystrelil Lisin, ale toto nebola strela, z ktorej by sme mohli vidieť zmenu skóre.

30:28
    Na druhej strane vyšiel spoza brány Fisenko, snažil sa zakončiť pri prvú žrdku, no tú si postrážil Proskurjakov.

30:45
    Puk teraz končí mimo hracej plochy a poslal ho tam práve Mantyla a to znamená, že domáci budú hrať presilovú hru!

30:55
    Hostia však puk posielajú cez všetky čiary.

31:30
    Teraz však trošku komická situácia, Šafigulin zalahol puk v strede ihriska a príliš sa mu nechcelo hrať, hlavný rozhodca dlhšiu dobu nechcel prerušiť hru, no nakoniec tak musel urobiť.

32:05
    Admiral hrá túto presilovú hru naozaj veľmi zle! Až teraz sa jeho hráčov podarilo usadiť sa v útočnom pásme.

32:20
    Po Heshkovej strele, ktorá bola zblokovaná puk smeruje do stredu ihriska.

32:46

33:40
    Puk majú na hokejkách hostia, tí ho však iba nahodili cez všetky čiary a Proskurjakov puk chytá, hru prerušuje a nasleduje reklamná prestávka.

34:08
    Osipov nahadzoval puk do súperovej tretiny, ale ten sa dostal až na ochrannú sieť, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

34:35
    Obe mužstvá naozaj výborne bránia stredné pásma, najmä vďaka tomuto faktu je dnešné stretnutie pomerne chudobné na nejaké vážne príležitosti.

35:10
    Puk je na hokejkách hráčov Admiralu, tí sa ale smerom do útoku príliš neponáhľajú.

35:35
    A stále... Bergfors ho má na svojej hokejke, čaká kým jeho spoluhráči prestriedajú.

36:15
    Tentokrát si Zub nerozumel v rozohrávke so svojimi spoluhráčmi a je z toho zakázané uvoľnenie.

36:20
    Ihneď po vhadzovaní vystrelil Ušenin, pri strele však zlomil hokejku.

36:38
    Navyše sa bude vylučovať. Na trestnú lavicu odchádza Baškirov za vrazenie na mantinel. Domáci tak budú hrať presilovú hru.

37:00
    Hostia puk posielajú cez všetky čiary, Zubov ho má na hokejke za vlastnou bránou.

37:15
    A opäť...

37:35
    Až teraz to skúsil Bergfors, bola to vôbec prvá strela v tejto presilovej hre. Z ľavej strany však Pečurskij výborne zmenšil strelecký uhol a nedal šancu domácemu forwardovi.

37:50
    Vo vlastnom oslabení to skúsil Fisenko, jeho strela je však iba tečovaná za Proskurjakovovi bránu.

38:25
    Bergfors prihrával Wandellovi, jeho prihrávka však bola zblokovaná a Wandell tak nemohol vystreliť z prvej.

38:35
    Obrovská možnosť! Puk sa odrazil presne na hokejku Bergforsovi, pred ním bola už iba prázdna brána, ale on ju míňa!

38:39

39:00
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

39:40
    Admiral nahadzuje puk do súperovej tretiny, ale tam je ako prvý Mantyla. Zdá sa, že počas druhej tretiny už nič zaujímavé neuvidíme.

40:00

Skončila sa nám aj druhá tretiny, v ktorej sme videli podobne, ako v tej prvej 2 góly. Opäť išli do vedenia domáci, no hostia bleskurýchlo odpovedali a tak je stav 2:2.
    Je však treba podotknúť, že lepším mužstvom sú určite hráči Admiralu, no Pečurskij chytá výborne.

Tretia tretina začne približne o 12:45.

40:01

40:30
    Tretia tretina je na svojom začiatku. Puk majú na hokejkách domáci, avšak iba na vlastnej polovici.

40:59
    Dve dobré príležitosti, najskôr to skúšal Wandell, do jeho strely sa však hodila hneď dvojica hráčov Amuru a následne aj Bergfors, ale ten minul bránu súpera.

41:40
    Admiral prestriedal a aj tretia formácia sa drží v útočnom pásme, zatiaľ však iba pri mantinely.

42:21
    Už je to však minulosť. Snaha domácich o strelenie tretieho gólu je enormná, no obranca súpera zatiaľ odoláva.

42:50
    Obrovská možnosť domácich! Lisov vystrelil od mantinelu, puk sa odrazil ku Baškirovovi, ten si stiahol brankára, ale nedokázal ho prekonať, hoci jeho spoluhráči už zdvíhali ruky.

43:00
    Domáci sa teraz navyše previnili faulom. Na trestnú lavicu putuje Makarov.

43:11
    Miklík vystrelil z prvej po krížnej prihrávke, ale Proskurjakov sa stihol presunúť a strelu zneškodniť.

43:40
    Miklík neprihral presne, Amur sa následne dostal s pukom do stredného pásma.

44:05
    Tentokrát sa už ale domácim podarilo vyhodiť puk až za bránu súpera.

44:31
    Lugin sa dostal ku zblokovanej prihrávke, snažil sa sťahovačkou oklamať súpera, ale ten mu puk vypichol.

45:01

45:20
    Makarov si pridržal Lugina a teraz mohol byť rád, že mu rozhodcovia opäť neodpískali faul.

45:35
    Li sa dostal do obrovskej príležitosti, v páde dokonca trafil hornú žrdku! No bol faulovaný a Mantyla odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

45:55
    Kuzmin nahodil puk od modrej, Pečorskij ho dokázal vyraziť a jeho spoluhráči ho následne posielajú cez všetky čiary.

46:19
    Vladislav Ušnin to skúsil strelou spoza obrancu, ale puk bol zblokovaný na ochrannú sieť.

46:41
    A opäť sa puk dostal až do stredného pásma, odkiaľ musia hráči Admiralu začínať presilovkové ťaženie.

47:25
    Domáci využívajú presilovú hru! Po strele Kolářa sa dostal k odrazenému puku ALEXEJ UGAROV a doklepol ho za Pečurského! Asistencie: Ján Kolář, Shaun Heshka.
    UGAROV - 3:2

47:55
    Domáci tak dosiahli vytúžený gól, ale zdá sa, že ani ten im ešte nestačí, pretože sa stále tlačia do zakončenia.

48:30
    Zemčjonok nahadzoval puk na Pečurského, ten ale zasahovať nemusel, pretože ho zblokoval jeden z jeho obrancov.

49:09
    Tak, až teraz sa dostal Pečurskij k slovu, strelu od modrej vyráža na ochrannú sieť. Hra je prerušená a nasleduje reklamná prestávka.

49:19
    Hostia síce vyhrali vhadzovanie, ale puk posielajú cez všetky čiary. Buly sa tak zopakuje.

49:55
    Lisov výborne zapracoval, zblokoval prihrávku pri prečíslení 2 na 1 a zmaril tak výbornú príležitosť na vyrovnanie!

50:31
    Osipov sa na druhej strane prezentoval výbornou akciou, natlačil sa pred brankára, vystrelil, ale nikto z jeho spoluhráčov sa ku dorážke nedostal.

50:47
    Zubov mohol pridať štvrtý gól! Dostal prihrávku medzi kruhy, vystrelil, výborný Pečurskij však vytiahol zákrok vyrážačkou.

51:32
    A ďalšia obrovská príležitosť!
    Bergfors dostal prihrávku od mantinelu, rútil sa sám na Pečurského, ale ten dal do jeho strely betón a pripísal si ďalší výborný zákrok.

52:41
    Je evidentné, že hostia hru otvorili, snažia sa o vyrovnanie, z čoho ale ťažia domáci, ktorí si vytvorili viacero dobrých príležitostí.

52:55
    Li prenikol do útočného pásma, zabrzdil, vystrelil, ale Pečurskij tentokrát zasahovať nemusí.

53:44
    Zdá sa, že je rozhodnuté! ANDREJ SIGAREV sa obkorčuľoval obrancu, z bekhendu si prehodil puk na forhend a hoci bol tiesnený, dokázal zakončiť pomedzi betóny Pečurského. Asistencia: Nikita Nisov.

53:59
    Ugarov teraz tak povediac zbytočné fauloval Orlova, na jeho tvári dokonca vidieť krv a hráč Admiralu dostáva trest 5 minút a do konca stretnutia! Tak toto je naozaj zbytočný faul, ktorý môže domácich ešte mrzieť!

54:32
    Hostia sa teraz pri prechode do útočného pásma previnili postavením mimo hry.

54:35
    A hneď v zápätí ďalšie postavenie mimo hry.

54:50
    Už máme za sebou takmer minútu presilovky Amuru a hostia sa ani len nevedia dostať do útočnej tretiny.

55:02
    Ďalšie prerušenie hry a opäť je to pre postavenie mimo hry.

55:10
    Fisenkovu snahu zakončiť zmaril jeden z hráčov Admiralu, puk sa dostal ku Preskurjakovovi a ten hru prerušuje.

55:50
    Amiral hrá oslabenie skutočne výborne, puk je už ani neviem po koľkí krát v strednom pásme.

56:15
    Makarov vystrelil spoza obrancu, Pečurskij puk vyrazil, následne sa ešte útočník Admiralu snažil dostať do zakončenia, ale obranca súpera mu to nedovolil. Tak boli to práve domáci, ktorí počas oslabenie mohli pridať gól.

57:01
    Až teraz sa hostia usadili v útočnom pásme a prebieha ich presilovková kombinácia.

57:10
    Z ničoho nič máme znížené! Strela DMITRIJHO TARASOVA prepadla domácemu brankárovi a puk sa dokotúľal až do brány. Uff, teraz mali hostia naozaj šťastie. Asistencie: Kirill Šafronov.
    MANTYLA - 4:3

57:10
    Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas!

57:54
    Máme vyrovnané! MICHEĽ MIKLÍK si počkal pri druhej tyčku na prihrávku, ktorú aj dostal a strelou z prvej do prázdnej brány nedal Proskurjakovovi šancu. Asistencie: Dmitrij Tarasov, Grigroy Šafigulin.
    MIKLÍK - 4:4

58:01
    Obrovská príležitosť! Šafronov sa dostal ku strele, Proskurjakov jeho strelu vyrazil, následne sa útočník hostí dostal do zakončenia, ale brankár domácich chytá puk na bránkovej čiare!

58:59

59:30
    Hra sa nám teraz prelieva z jednej strany na druhú! Sledujeme naozaj výborný hokej!

59:59
    Beljakov ešte vystrelil od modrej čiary, ale Pečurskij jeho strelu chytá a ideme do predĺženia!

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Sledujeme naozaj výborný hokej!
    Po troch tretinách je stav nerozhodný, hoci sa zdalo, že domáci v pohode zvíťazia, pretože mali dvojgólový náskok. Potom však prišlo úplne zbytočné vylúčenie Ugarova, 5 minútová presilová hra hostí, dva góly a vyrovnanie!

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:15
    Ježov sa šikovne preštrikoval do zakončenia, vystrelil spoza obrancu, ale domáci brankár puk vyráža.

60:45
    Na druhej strane to spravil šikovne Lisin, s jeho strelou bekhendom si Pečurskij poradil.

61:15
    Bergfors sa snažil prekonať a hlavne prekvapiť Pečurského, vystrelil až spoza bránkovej čiary, ale hosťujúci gólman si bližšiu tyč postrážil.

61:48
    Domáci sa držia v útočnom pásme, v predĺžení sú zatiaľ lepším mužstvom, no to boli aj v tretej časti.

62:01
    Vladislav Ušanin dostal prihrávku pri bližšiu tyčku, ale aj teraz si ju Počerskij postrážil a hru prerušuje.

62:36
    Na druhej strane sa na modrej čiare dostal k puku Kolář, Proskurjakov však jeho strelu chytá.

62:50
    Fisenko padá za súperovou bránou, vylučovať sa však nebude.

63:06
    Ale teraz pozor!
    Zubov sa preštrikoval do zakončenia, puk sa odrazil ku Lisinovi, ten bol faulovaný a Fišenko odchádza na trestnú lavicu za podrazenie. Nasleduje presilovú hra 4 na 3!

63:06

63:20
    Lisin sa snažil prihrať Bergforsovi, ale prihrávka bola zblokovaná. Admiral zostáva pri puku.

63:38
    Po strele Zubova sa ku dorážke dostal Lisin, ale puk vystrelil iba na ochrannú sieť. Domáci tak prichádza o útočné pásma. Vhadzuje sa v strednom.

63:40
    Ihneď po buly posielajú hostia puk cez všetky čiary.

63:55
    Zubov výborne vystrelil príklepom, Pečurskij puk vyráža, no iba na hokejky domácich.

64:10
    Teraz sa už ale puk dostal do stredného pásma.

64:41
    Osipov vystrelil príklepom z medzi kruhov, puk sa však zastavil na zadnom mantinely... uff toto je obrovský tlak domácich.

64:50
    Po strele Lisina sa ešte ku dorážke dostáva Bergfors, ale márne, zdá sa, že prídu na rad nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

Aj sa tak stalo, hoci domáci mali výhodu presilovej hry v predĺžení a enormný tlak, tak gól sme nevideli a idú na rad samostatné nájazdy!