NY Rangers – Ottawa 3:2 (po pr.) | Washington – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Nashville 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Vancouver 4:1 (kon.) | Detroit – Minnesota 5:4 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 1:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:1 (kon.)
Montreal Canadiens
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Nashville Predators
cz Streda 21.01.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je dnes ode mě vše, doufám, že jste si zápas se mnou užili a těším se na počtenou u dalších přenosů. (04:42:26)

V celém zápase se jevil Nashville jako lepší tým, jenže prodloužení nabídlo jiné rozuzlení. K nevoli trenéra Lavioletta, který ještě po utkání něco rozhodčím rozezleně vyčítal, Predators nezvládli nastavený čas. Rozhodlo vyloučení Craiga Smithe, které domácí využili ke vstřelení rozhodující branky. zápas tak končí 2:1 po prodloužení pro Montreal, přičemž vítězný gól dal P.K.Subban.

Montreal právě vstřelil branku!
    P.K.SUBBAN rozhoduje utkání jeho typickým dlouhým nápřahem a překonává Huttona od modré po zemi mezi betony. Asistence: Andrej Markov, Alex Galchenyuk

63:00
    Montreal už vymýšlí v útočné třetině nové fígle, jak překonat Huttona v přesilové hře. Na to pálí Subban a trefuje betony gólmana Nashvillu.

62:34
    Craig Smith nejprve vystřelil do levého ramena Priceho a pak fauloval a nabídl tak dvouminutovou přesilovku domácím.

61:00
    Prodloužení začalo opatrně. Týmům hodně záleží na možném druhém získaném bodu.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:50
    Ribeiro obkroužil branku Priceho, ale puk nedokázal zastrčit do prázdné klece.

57:25
    Icing Montrealu. Takže se bude vhazovat v obranné třetině Montrealu.

56:29
    Velkou šanci domácích likviduje Hutton. Byl to Eller, který střílel.

56:06
    Plekanec se pokoušel najít spoluhráče vysokým obloučkem, bohužel se to nepodařilo, beci Predátorů byli rychlejší.

55:08
    Je vidět, že oba týmy se už snaží neudělat chybu a hlídají si zadní vrátka.

54:26
    Neal bojuje o puk v levém rohu útočné třetiny.

Jan Volf

Góly a asistencie: 43. Galchenyuk (P.K.Subban, Desharnais), 65. Subban (Markov, Galchenyuk) – 33. Jones (Forsberg)

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Beaulieu, Subban, Markov, Gončar, Jemelin, Gilbert – Pacioretty, Plekanec, Weise – Galchenyuk, Desharnais, Gallagher – Sekáč, Eller, Thomas – Bournival, Malhotra, Prust
    Trenér: Michel Therrien

Nashville Predators: Hutton (Mazanec) – Josi, Weber, Ekholm, Volčenkov, Bartley, Jones – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Neal – Nystrom, Gaustad, Jokinen – Bourque, Jarnkrok, Cullen
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodca: Joanette, Mclsaac – Alphonso, Henderson