NY Rangers – Ottawa 3:2 (po pr.) | Washington – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Nashville 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Vancouver 4:1 (kon.) | Detroit – Minnesota 5:4 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 1:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:1 (kon.)
New York Rangers
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Ottawa Senators
cz Streda 21.01.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Já se s vámi loučím a již nyní si vás dovolím pozvat na zítřejší kanadské derby mezi Ottawou a Torontem, které vám rovněž přineseme v našem on-line přenosu. Samozřejmě se na vás budu těšit a teď vám přeji dobrou noc. (03:51:20)

Československá stopa v utkání
    Milan Michálek (OTT) 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:55

Tři hvězdy zápasu
    1. Chris Kreider (NYR) 1+0
    2. Erik Karlsson (OTT) 1+0
    3. Marc Staal (NYR) 0+1

Dnešní zápas je tedy u konce a domácí vítězí po prodloužení zásluhou šikovné teče Carla Hagelina. Rangers tak zaznamenali třetí vítězství v řadě, pro Ottawu je to druhá porážka za sebou.

Carl HAGELIN - 3:2p

62:55
    Rangers právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto!Potřetí v dnešním utkání dávají domácí branku krátce poté, co se v dobré šanci neprosadili hosté a vítězí. Derek Stepan poslal bekhendem kotouč před bránu, kde byl naprosto osamocený CARL HAGELIN a ten lehkou tečí nedal šanci Craigu Andersonovi. Asistence: Derek Stepan, Ryan McDonagh

62:18
    Bobby Ryan mohl rozhodnout! Útočník Senátorů se dostal až k Lundqvistovi, ale ten jej i za pomoci McDonagha dokázal vychytat.

61:52
    První zajímavou pozici si v prodloužení vypracoval Pageau, ale jeho střelu dokázal s menšími potížemi zastavit Henrik Lundqvist.

61:34
    Zatím je to v prodloužení spíše dobývání útočného pásma, což nyní předvedl i Cowen, který také neuspěl.

61:09
    Nyní již byl přechod domácích do útočného pásma v pořádku, avšak Ceci velmi brzy získal kotouč pro Senátory.

60:24
    Erik Karlsson, kterému velmi vyhovuje hodně prostoru při hře 4 na 4 přenechával kotouč Methotovi, ale ten jej ztratil. Naštěstí pro hostujícího obránce zastavil Ricka Nashe ofsajd.

60:01

Domácím Rangers se podařilo ve třetí třetině vyrovnat zásluhou Kreidera a utkání tak dospělo do prodloužení, které začne za malou chvíli.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Dorážka Ricka Nashe skončila na tyči Andersonovy brány! těžko říci, zda Nash hrál rukou či hokejkou, ale rozhodně to byla obrovská příležitost na rozhodnutí zápasu.

59:43
    Domácí nechtějí prodloužení a svírají Sens!

58:54
    Hned po vhazování tvrdě vypálil Karlsson, ale jeho rána tentokrát nebyla tak úspěšná jako ve 34.minutě a minule bránu.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 30. Hayes (Girardi, Hagelin), 43. Kreider (Staal, St. Louis), 63. Hagelin (Stepan, McDonagh) – 34. Karlsson (Turris, Stone), 35. Michálek (Chiasson, Zibanejad)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi (A), McDonagh (C), Boyle, Staal, Klein, Hunwick – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan (A), Kreider – Fast, Hayes, Hagelin – Stempniak, Moore, Miller
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson (C), Methot, Ceci, Cowen, Gryba, Phillips (A) – Stone, Turris, MacArhur – Hoffman, Zibanejad, Ryan – Chiasson, Pageau, Michálek – Neil (A), Legwand, Condra

Rozhodca: Brad Meier, Greg Kimmerly – Bryan Pancich, Tony Sericolo

Diváci: 18006