Chomutov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:1 (kon.) | Most – Motor ČB 0:4 (kon.)
Kadaň – Prostějov 3:1 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:3 (kon.) | Šumperk – Jihlava 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
HC Dukla Jihlava
cz Streda 21.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Já se dnes s vámi loučím a konstatuji, že Jihlava vítězí i napodruhé a bere další tří body. Mějte se krásné a užíjte si příjemný zbytek dnešního večera. (20:33:35)

Jihlavští hokejisté dokázali zvítězit i ve druhém zápase, a tak ze dvou zápasů si odváží na Vysočinu šest bodů. Šumperk dnes podlehl Dukle 2:5. Domácí budou muset vyvinout ještě hodně úsilí o předkolo play-off.

60:00

59:50
    Zeman dostal kotouč do pásma Šumperka, ke střele se ovšem nedostal.

59:22

59:08
    Gólman z Vysočiny si připisuje lehký zákrok po nahození Pláška.

58:56
    Semorádovu střelu vyráží betony Svoboda mimo branku.
    Jiří DOBROVOLNÝ - 2:5

58:22
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jeden z šumperských hráčů přihrál na hůl JIŘÍMU DOBROVOLNÉMU, který už snadno trefil prázdnou branku. Bez asistence.

58:00
    Fantastický Rittich nadvakrát zasahoval proti šancím Šumperka.

57:34
    Po střele Moskala se puk odrazil do středního pásma.

57:22
    Svoboda je na střídačce! Šumperk v šesti.

57:22
    Šumperk bude mít v závěru početní výhodu. Dvě minuty dostane Marek Melenovský (JIH) za držení.

56:25
    Hosté jeli dva na jednoho, ale nakonec akci dokázal zabránit Staněk, který obětavě skočil do přihrávky.

56:01
    Po střel Čachotského se kotouč odrazil do ochranné sítě. Vhazování proběhne ve třetině domácího mančaftu.

55:43
    Holíkova rána skončila na zadním mantinelu za brankou gólmana hostů.

55:38
    Veleckého střela skončila na hrudi Davida Ritticha.

54:22

53:37
    Šumperku se daří vyhazovat.

53:14
    Kalábova střela od modré skončila na hrudníku Svobody.

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 37. Velecký (Haas M., Plášek), 39. Holík (Popelka) – 6. Kaláb (Čachotský), 14. Diviš (Čachotský), 27. Prokš (Seman), 45. Zeman (Čachotský, Korím), 59. Dobrovolný

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Bail, Holík, Novotný, Gewiese, Drtil, Slavík, Prokop, Sedlák – Haas M., Plášek, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Haas R., Popelka – Vachutka, Rimmel
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Kaláb, Korím, Dobrovolný, Čáp, Schejbal, Šidlík, Čermák – Čachotský, Zeman, Diviš – Matula, Semorád, Jergl – Prokš, Melenovský, Seman – Březina, Malec, Kuřítko

Rozhodca: Hrubý – Hejl, Podrazil