Chomutov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:1 (kon.) | Most – Motor ČB 0:4 (kon.)
Kadaň – Prostějov 3:1 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:3 (kon.) | Šumperk – Jihlava 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
HC Dukla Jihlava
cz Streda 21.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)
    Jiří DOBROVOLNÝ - 2:5

58:22
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jeden z šumperských hráčů přihrál na hůl JIŘÍMU DOBROVOLNÉMU, který už snadno trefil prázdnou branku. Bez asistence.

58:00
    Fantastický Rittich nadvakrát zasahoval proti šancím Šumperka.

57:22
    Svoboda je na střídačce! Šumperk v šesti.

57:22
    Šumperk bude mít v závěru početní výhodu. Dvě minuty dostane Marek Melenovský (JIH) za držení.

52:22
    Tomáš Drtil (SUM) dostává dvě minuty za podražení.

47:31
    Sedlák těsně minul branku! Domácí mají velký tlak.

47:08
    Aleš Jergl (JIH) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Osmačtyřicet sekund přesilová hra pět na tři pro domácí mančaft.

45:56
    Dvě minuty za podražení dostává Karol Korím (JIH). Pět sekund se bude hrát čtyři na čtyři.
    Adam ZEMAN - 2:4

44:21
    Svoboda nejprve fantasticky zakročil, ale na dorážku ADAMA ZEMANA byl gólman draků krátký. Po inkasované brance začal gólman Šumperka třískat hokejkou do horní tyčky, div, že jí nerozbil. Asistence: Tomáš Čachotský, Karol Korím.

44:01
    Karel Plášek (SUM) dostává dvě minuty za hákování. Přesilovka 5 na 3 pro hosty.

43:43
    Dvě minuty za krosček dostal Jiří Dobrovolný (JIH). Tomáš Drtil (SUM) mu to oplatil pěstí, takže bek Šumperka dostává dvě minuty za hrubost.

43:24
    Jiří Dobrovolný se dostal k odraženému puku, ale úplně prázdnou branku nedokázal trefit!

42:39
    Daniel Vachutka (SUM) dostává dvě minuty za pád pod nohy.
    Aleš HOLÍK - 2:3

38:16
    Draci právě vstřelili branku!
    ALEŠ HOLÍK poslal skvělý pas na Michala Popelku, který střílel do takřka prázdné branky, avšak trefil beton gólmana Ritticha, od kterého se kotouč odrazil opět na hůl kapitána draků a ten už sis dorážkou do prázdné branky poradil. Asistnce: Michal Popelka.

38:05
    Radim Haas hledal před brankou Michala Popelku, kterému však naposlední chvíli vypíchl kotouč David Rittich.
    Michal VELECKÝ - 1:3

36:15
    Domácí využívají přesilovou hru. MICHAL VELECKÝ vypálil z mezikruží dělovku a prostřelil Davida Ritticha. Forvard draků se tak trefil proti klubu, v jehož drese v minulosti působil. Asistence: Marek Haas, Karel Plášek.

35:48
    Dvě minuty za hrubost dostal Roman Čermák (JIH). Následně obránce Dukly razantně pokračoval v protestech. Sudí mu nejprve udělil desetiminutový osobní trest. Poté ve vzteku trefil plexisklo a rozhodčí Hrubý poslal beka Jihlavy do šatny.

33:28
    Karel Plášek stál před Rittichem a tvrdou přízemní střelou minul těsně branku.

30:02
    Adam Zeman se opět objevil sám před gólmanem Svobodou! Domácí měli štěstí, že brankář Šumperka vyrazil puk naposlední chvíli betonem.

28:56
    Před brankou stál volný Ondřej Malec. Útočník Jihlavy ovšem napálil gólmana domácích pouze do betonu.

26:35
    Marek Bail (SUM) dvě minuty za držení. Přesilová hra Jihlavy začíná.

26:09
    MAREK PROKŠ si objel nikým nebráněný branku a dostal kotouč za přesouvajícího se Svobodu. Gólman draků dnes inkasuje po třetí, což je součet všech jeho inkasovaných branek z posledních dvou zápasů. Asistence: Filip Seman.

20:30
    Bude se hrát 5 na 3. Hráčská lavice Jihlavy potrestaná za nesportovní chování. Trest odypká Jiří Dobrovolný.

20:01
    Dvě minuty za zdržování hry dostává hráčská lavice Jihlavy. Trest odpyká David Březina.

16:06
    Obránce draků Jakub Slavík trefil pouze betony Ritticha.

16:06
    Nařízeno trestné střílení. Jakub Slavík byl faulovaný a pojede samostatný nájezd.

15:34
    Martin Novotný (SUM) fauloval ve středním pásmu a sudí jej poslal na trestnou lavici za nedovolené bránění. Bude se hrát vyrovnaná partie čtyři na čtyři.

14:39
    Následně se Jihlava provinila faulem ve vlastní třetině. Dvě minuty za hákování dostal Aleš Jergl (JIH).
    Richard DIVIŠ - 0:2

13:54
    Čachotský našel nikým neobsazeného RICHARDA DIVIŠE, který přesnou ránou k tyči nedal gólmanovi domácích šanci. Asistence: Tomáš Čachotský.

07:16
    Tentokrát si zahrají přesilovku domácí. Marek Prokš (JIH) potrestán za faul ve středním pásmu. Prohřeškem bylo nedovolené bránění.
    Tomáš KALÁB - 0:1

05:18
    Přesilová hra využita! TOMÁŠ KALÁB se napřáhl od modré čáry a kotouč, který byl tečovaný jedním z domácích hráčů, skončil za zády Miroslava Svobody. Asistence: Tomáš Čachotský.

04:36
    Po mírném tlaku Jihlavy domácí faulovali. Michal Popelka (SUM) dostává dvě minuty za sekání.

03:57
    Popelka vystřelil ránu na Ritticha, kterému puk propadl pod lapačkou. Naštěstí jej dokázal někdo z hráčů Jihlavy zastavit před brankovou čárou. Brunce, který se snažil dorážet, pak výtečně vychytal gólman Dukly.

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 37. Velecký (Haas M., Plášek), 39. Holík (Popelka) – 6. Kaláb (Čachotský), 14. Diviš (Čachotský), 27. Prokš (Seman), 45. Zeman (Čachotský, Korím), 59. Dobrovolný

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Bail, Holík, Novotný, Gewiese, Drtil, Slavík, Prokop, Sedlák – Haas M., Plášek, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Haas R., Popelka – Vachutka, Rimmel
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Kaláb, Korím, Dobrovolný, Čáp, Schejbal, Šidlík, Čermák – Čachotský, Zeman, Diviš – Matula, Semorád, Jergl – Prokš, Melenovský, Seman – Březina, Malec, Kuřítko

Rozhodca: Hrubý – Hejl, Podrazil