NY Rangers – Ottawa 3:2 (po pr.) | Washington – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Nashville 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Vancouver 4:1 (kon.) | Detroit – Minnesota 5:4 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 1:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Detroit Red Wings
5:4 (2:1, 2:0, 0:3 - 0:0)
Minnesota Wild
Streda 21.01.2015, 01:30 • Joe Louis Arena • NHL

Ja sa s Vami lúčim a tým, ktorí s nami vydržali celý zápas prajem Dobrú noc a teším sa na ďalšie prenosy s Vami. Dnešný zápas komentoval Tomáš Melicherčík. (04:21:24)

Domáce Červené krídla si napokon predsa len pripisujú na svoje konto dva body, no bola to väčšia dráma, akú si asi pred zbabranou treťou tretinou predstavovali. Hostia si však zaslúžia absolutórium za to, ako sa nevzdali a bojovali, za čo si nakoniec vyslúžili aspoň jeden bod.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Detroit Red Wings.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nám neponúklo rozuzlenie dnešného zápasu a budeme tak svedkami samostatných nájazdov, ktoré teda rozhodnú o víťazovi dnešného stretnutia.

64:05
    Mrázek už musel prerušiť hru svojim zákrokom, lebo hostia naozaj teraz mali drvivý tlak.

63:10
    Do konca predĺženia už ostávajú necelé dve minúty a Kuemper svojim zákrokom prerušuje hru.

62:30
    Tatar vymyslel peknú akciu, ktorá však neskončila strelou na bránu.

61:20
    Na jednej strane Parise, na druhej Zetterberg v obrovských šanciach. Ani jedna sa neskončila gólom, pokračujeme ďalej.

Tomáš Melicherčík

Góly a asistencie: 10. Pulkkinen (Weiss, Smith), 15. Ericsson (Nyquist, Zetterberg), 24. Nyquist (Kronwall, Zetterberg), 28. Ouellet (Zetterberg, Abdelkader), rozh. náj. Datsyuk – 14. Koivu (Suter), 47. Parise (Pominville, Vanek), 51. Vanek (Suter, Carter), 54. Parise