Čerepovec – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | D. Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Záhreb – Dinamo Minsk 2:5 (kon.)
Dynamo Moskva
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Streda 19.11.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

Dinamo Moskva dotiahlo zápas do víťazného konca a napokon zvíťazilo 4:1. V 48. minúte Pestuško a v 51. minúte Karsums svojimi gólmi zlomili odpor súpera, keď obom gólom predbiehala pekná akcia. Hostia po Karsumsovom góle rezignovali a zápas už len chceli dohrať bez ďalšieho gólu vo svojej sieti.

Ďakujem Vám za pozornosť. (19:50:45)

60:00

59:45
    Domáci držia puk vo vlastnej tretine a čakajú na záverečnú sirénu.

59:33
    Domáci ešte poslali na Birjukova spŕšku striel, no ani jedna nebola príliš vážna.

59:00
    Začala posledná minúta zápasu.

58:22
    Domácim dnes chutí a aj teraz sa usadili v útočnej tretine, no Jugra dokázala puk vyhodiť, ale len na icing.

57:44
    Domáci kontrolujú koncovku zápasu za potlesku svojich priaznivcov.

56:15
    Žerdev sa chcel zbaviť puku príliš rýchlo a takmer ho nabil Jugre do protiútoku.

55:58
    Dinamo sa ubránilo a štyri minúty do konca tretej tretiny vedie o tri góly.

55:36
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

54:15
    Larsen poslal na Lazušina dobrú strelu, no domáci gólman ju v pohode chytil.

53:58
    Višnevský zbytočne podrazil súperovho hráča a putuje na trestnú lavicu.

52:33
    Zdá sa, že Jugra už rezignovala.
    KARSUMS - 4:1

50:56
    Dinamo Moskva dalo gól!

Pravdepodobne je rozhodnuté! MARTINS KARSUMS nasmeroval Dinamo za tromi bodmi!

50:17
    Dinamo sa rozhodlo, že nebude brániť dvojgólový náskok a vsadilo na platný výrok – najlepšia obrana je útok.

50:01
    Zakázanie uvoľnenie v podaní Jugry Chanty-Mansijsk.

48:54
    Tereščenko hľadal krížnou prihrávkou Kokareva, no ten bol o čosi pomalší.

Roland Hric

Góly a asistencie: 25. Karpov (Višnevský, Cvetkov), 31. Kokarev (Cvetkov, Sinicin), 48. Pestuško (Daugavinš, Gorovikov), 51. Karsums – 11. Bortnikov (Jacenko, Lesnuchin)

Dynamo Moskva: Lazušin (Jeriomenko) – Novák, Višnevský, Sinicin, Jalasvaara, Osipov, Mironov, Budkin – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Soin, Volkov, Žerdev – Kokarev, Tereščenko, Mosaľov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskicha) – Larsen, Melart, Sergejev, Želdakov, Sokolov, Rjabkin, Stalnov – Gusev, Magogin, Buľanský – Delnov, Sitnikov, Romancev – Chibisov, Ziazov, Gorbunov – Lesnuchin, Jacenko, Bortnikov – Varfolomejev

Rozhodca: Gašilov, Ronn – Birin, Šeljanin