Čerepovec – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | D. Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Záhreb – Dinamo Minsk 2:5 (kon.)
HK Soči
4:1 (0:0, 4:0, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Streda 19.11.2014, 17:00 • Ľadový palác Bolšoj • KHL

Je tu koniec zápasu medzi HK Soči a Traktorom Čeljabinsk. Domáci si zaslúžene pripisujú dôležitú výhru po skvelej druhej tretine. Hostia sa v tretej časti zápasu snažili ešte znížiť ale podarilo sa im to iba raz. Dnes na Soči jednoznačne nestačili a tak si odnášajú prehru 1-4.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (19:14:47)

60:00

59:20
    Zápas sa pokojne dohráva. Domáci si pripíšu dôležitú výhru.

58:00
    Posledné dve minúty zápasu. O víťazovi dnešného stretnutia sa rozhodlo už v druhej tretine ale hostia sa v poslednej tretine aspoň snažili znížiť vysokú prehru.

57:30
    Na opačnej strane pálil Kondratyev ale Popperle opäť skvele zasahuje. Vhadzovanie v obrannom pásme domáceho tímu.

56:35
    Lapenkov pálil z pomedzi kruhov ale Demchenko so svojím pravým betónom jeho strelu vykryl.

55:45
    O konca zápasu ostávajú zhruba 4 minúty a puk má v lapačke skvelý Popperle.

55:02
    Traktor nevyužil ani túto presilovku a o osude zápasu je rozhodnuté. Osnovin sa tlačil pred brankára HK Soči ale ten všetko vyriešil.

54:53
    Domáci v plnom počte.

54:10
    Tak hosťom sa vôbec nedarí a boli to domáci hráči, ktorí mohli zvýšiť svoj náskok po krásnom úniku.

52:53
    Lapenkov odchádza na trestnú lavicu za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche a hostia majú možnosť presilovej hry.

52:06
    Zakázané uvoľnenie zastavilo domáci útok.

51:20
    Shcherbina vystrelil od modrej čiary a Demchenko mal prácu. Vhadzuje sa v obrannom pásme hostí.

50:55
    Domácim hráčom sa nepodarilo streliť gól v tejto presilovej hre ale veľmi ich to mrzieť nemusí. Stále majú trojgólový náskok a do konca zápasu ostáva už len necelých 10 minút..

50:17
    Hostia v plnom počte.

48:40
    Domáci sú nasťahovaní pred Demchenkom ale zatiaľ ho nevedia prekonať. Hostia nevedia vyhodiť puk.

48:17
    Igor Velichkin odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie a domáci budú hrať presilovú hru.

47:15
    Glinkin teraz neprekonal Popperleho a je z toho dosť frustrovaný. Odniesol si to mantinel a plexisklo.

46:58
    Domáci sa stále tlačia dopredu. Teraz si po peknej akcii vybojovali aspoň vhadzovanie v útočnej tretine.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 22. Warn (Whitney, Ignatushkin), 24. Lapenkov (Petersson, Whitney), 29. Petersson (Shchitov), 34. Ignatushkin (Krikunov) – 42. Ružička (Glinkin)

HK Soči: T.Popperle(A.Gavrilov)- P.Koledov, I.Krikunov, I.Ignatushkin, N.Shchitov, A.Kostisyn- C.Wilson, A.Petersson, C.Emmerton, R.Derlyuk, J.Lapenkov- A.Krutov, R.Lyuduchin, M.Warn, R.Whitney, J.Jarvinen- A.Kryukov, M.Anisin, R.Akhmetov, A.Shcherbina
    Traktor Čeljabinsk: M.Garnett(V.Demchenko)- D.Quint, D.Pestunov, S.Chistov, K.Panov, M.Kondratyev- A.Borodkin, A.Popov, A.Glinkin, S.Kokuyov, O.Piganovich- I.Davydov, V.Osnovin, V.Atyushov, D.Gubarev, A.Penkovsky- A.Zavarukhin, M.Ruzička, N.Khlystov, M.Fakhrutdinov, I.Velichkin

Rozhodca: V.Bukin, A.Cherenkov- A.Maitak, J.Pronskikh