Orange 20 – Trenčín 0:3 (kon.)
HK Orange 20
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Streda 19.11.2014, 17:30 • Zimný Štadión Vladimíra Dzurillu • Tipos Extraliga (SR)

Branislav Jánoš, Dukla Trenčín: My sme prišli do Bratislavy s tým, že musíme získať tri body. Nič iné sme po včerajšom zbabranom zápase nebrali. Do zápasu sme vstúpili dobre, mali sme tlak a dosť striel. V prvej tretine sme boli lepší. V druhej tretine sa hra vyrovnala, no dali sme tri góly, čo nám dalo kľud na hokejky. V tretej tretine sme hrali tak, aby sme neinkasovali a pomohli Braňovi Konrádovi. Sme radi za tri body, dvadsiatka hrala obetavo a bola dôstojným súperom.

Ernest Bokroš, HK Orange 20: Aj keď sme prehrali 3:0, môžeme byť spokojní s defenzívou. Chlapci veľké chyby neurobili. Obrana pracovala tak, ako mala. V útoku sa žiaľ nevieme presadiť. Nevychádzajú nám ani presilovky. Dobrý výkon podal aj brankár Okoličány. (19:50:43)

Tretia tretina veľa hokejovej krásy nepriniesla a tak skóre ostáva nezmenené. Dukla Trenčín dnes zaslúžene vyhrala po tom, čo sa dokázala trikrát presadiť v druhej časti hry. Čisté konto si v zápase pripísal Branislav Konrád a dvadsiatka po dnešku nestrelila gól v presilovej hre už sedem zápasov po sebe.

60:00

59:40
    Konrád teraz váhal pri rozohrávke a takmer to využil Tábi. Útočník dvadsiatky to však napokon nestihol.

59:26
    Zakázané uvoľnenie v podaní hostí posiela hru pred Konráda.

58:40
    Galis skúšal strieľať z rohu klziska, Konrád sa ale nenechal zaskočiť.

57:30
    Jendroľ sa opakovane pokúšal posielať puk na bránu, no oba razy skončil iba na brániacom hráčovi.

55:58
    Varga skúšal strieľať od modrej čiary cez viacerých hráčov. Puk sa dostal až ku Konrádovi, ale brankár Dukly ho nepustil do brány a drží tak naďalej čisté konto.

55:30
    Koyš posielal peknú prihrávku na Tábiho. Útočník dvadsiatky ale nedokázal vo vzduchu zasiahnuť puk.

54:16
    Prvý útok dvadsiatky teraz robil problémy hráčom Dukly. Mladíci ale nedokázali nič vymyslieť.

52:24
    Tábiho bekhend tesne minul bránu.

52:18
    Tábiho strelu z ľavej strany sa pokúšal dorážať Horvát, ktorý však neprekonal Konráda.

51:20
    Jendroľ teraz predviedol dobrý obranný zákrok proti Šišovskému, ktorý posielal prihrávku na spoluhráča v gólovej pozícii.

50:07
    Giľákovu strelu zblokoval Andersons a puk končí na ochrannej sieti.

49:23
    Puk končí na tribúne. Vhadzuje sa v strednom pásme.

48:43
    Sympatický prienik Skalického cez viacerých brániacich hráčov zakončoval útočník domácich strelou pomedzi nohy, Konrád sa však nenechal prekvapiť.

48:14
    Gašparovičova strela bola zblokovaná na ochrannú sieť.

46:55
    Mikula obkorčuľoval bránu a následne sa zakončoval strelou švihom. Okoličány spoľahlivo zasahuje.

46:11
    Briestenský sa teraz ťažko zdvíha z ľadu po zrážke so súperom.

Lukáš Karas

Góly a asistencie: 32. Nemec (Bokroš, Mikula), 37. Habšuda (Cíger), 40. Hlinka (Dudáš, Bokroš)

HK Orange 20: Okoličány – Bačik (A), Pavúk, Jendroľ, F.Fekiač, J.Varga, Mendrej, T.Gula – Skalický (A), Kabáč, Petráš – Koyš (C), Sukeľ, Briestenský – Hrušík, Rehák, Galis – Tábi, Horvát, Giľák
    HK DUKLA Trenčín: Konrád – Andersons, Kozák, Bokroš, Habšuda, Zošiak, Dudáš, Palovič, Pardavý ml. – Melichárek (A), Nemec (A), Mikula – Gašparovič, Petrovický (C), Šišovský – Filo, Hlinka, Daniška – D.Hudec, Stantien, Cíger

Rozhodca: Bundil – Orolin, Kacej