Orange 20 – Trenčín 0:3 (kon.)
HK Orange 20
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Streda 19.11.2014, 17:30 • Zimný Štadión Vladimíra Dzurillu • Tipos Extraliga (SR)

39:45
    Cíger putuje na trestnú ľavicu za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

39:26
    Trenčín dal gól!
    V závere tretiny zvyšujú hokejisti Dukly už na 3:0. Dobrú prihrávku od Dudáša dostal na ľavom krídle do jazdy MICHAL HLINKA, ktorý tvrdou strelou prestrelil Okoličányho. Asistencie: Dudáš, Bokroš.

38:00
    Gašparovič v dobrej pozícii nedokázal zvýšiť na 3:0 z pohľadu hostí.

36:25
    Dukla Trenčín vedie už o dva góly. Jakub Cíger našiel spoza brány na modrej čiare úplne nekrytého MIROSLAVA HABŠUDU, ktorý si posunul puk medzi kruhy a prekonal Okoličányho strelou pod hornú žŕdku. Asistencie: Cíger.

31:39
    To, o čo sa hostia pokúšali celú prvú tretinu, im konečne vyšlo. Strelu Tomáša Bokroša od modrej čiary šikovne tečoval VLADIMÍR NEMEC. Asistencia: Bokroš, Mikula.

28:04
    Nemec putuje na trestnú ľavicu za podrazenie. Presilová hra pre HK Orange 20.

22:00
    Koyš sa ocitol zrazu sám s pukom pred bránou a triafa žŕdku.

21:30
    Sukeľ s Koyšom sa dostali do prečíslenia 2 na 1, no prvý menovaný nedokázal dobre prihrať.

12:22
    Po veľmi dlhej dobe prichádza prerušenie hry. Pričinil sa o to Jakub Varga, ktorý za podrazenie putuje na trestnú ľavicu.

10:00
    Kozákov nahodený puk šikovne tečoval Nemec a puk iba tesne minul bránu domácich.

06:20
    Strela Dudáša od modrej čiary skončila na žŕdke.

01:30
    Petrovický prebral na útočnej modrej čiare šikovnú prihrávku. Útočník Trenčína však v dobrej pozícii volil prihrávku do priestoru, kde nemal svojich spoluhráčov.

Lukáš Karas

Góly a asistencie: 32. Nemec (Bokroš, Mikula), 37. Habšuda (Cíger), 40. Hlinka (Dudáš, Bokroš)

HK Orange 20: Okoličány – Bačik (A), Pavúk, Jendroľ, F.Fekiač, J.Varga, Mendrej, T.Gula – Skalický (A), Kabáč, Petráš – Koyš (C), Sukeľ, Briestenský – Hrušík, Rehák, Galis – Tábi, Horvát, Giľák
    HK DUKLA Trenčín: Konrád – Andersons, Kozák, Bokroš, Habšuda, Zošiak, Dudáš, Palovič, Pardavý ml. – Melichárek (A), Nemec (A), Mikula – Gašparovič, Petrovický (C), Šišovský – Filo, Hlinka, Daniška – D.Hudec, Stantien, Cíger

Rozhodca: Bundil – Orolin, Kacej