NY Islanders – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – NJ Devils 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | LA Kings – Florida 5:2 (kon.)

Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:47
    Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:52. (09:49:24)

Zápas je tedy u konce. Nakonec vítězství na stranu Washingotnu přiklonil Fehr rozhodující trefou v 64. minutě prodloužení. Bylo to však až prapodivně moc vyrovnané utkání.

FEHR - 1:2

63:16
    Washington právě vstřelil branku!
    Hostům stačila jediná akce v prodloužení, aby rozhodly o svém vítězství. Střílenou přihrávku Orpika usměrnil za záda Smithe ERIC FEHR. Asistence: Brooks Orpik, John Carlson.

62:57
    Útočnou snahu domácího celku zmařilo postavení mimo hru.

62:30
    Arizona se usadila v pásmu soupeře, ale Holtbyho zatím neohrozila.

61:02
    Od modré vyprášil Chipchura beton Holtbyho.

60:01

To, co bylo jasné už delší dobo use stalo skutečností. Oba týmy si připíší každý bod a nyní budeme sledovat nastavení a prodloužení nebo až nájezdy určí vítěze a majitele bonusového bodu navíc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:55
    Na druhé straně vychytal Riedera Holtby.

58:01
    Poslední dvě minuty 3. třetiny.

56:11
    Smith drží svými zákroky Arizonu od inkasované branky.

55:46
    Stone dostal pukem přímo do obličeje a dochází rovnou na ošetřovnu.

55:00
    Oběma týmům zbývá 5 minut, pokud chtějí rozhodnout. S největší pravděpodobností však uvidíme prodloužení.

53:29
    Zbyněk Michálek nyní zachránil domácí tým od pohromy, když směřující puk do branky vyškrábl na poslední chvíli z brankové čáry svým skokem.

52:47
    Zakázané uvolnění na straně Coyotes.

52:20
    Čas plyne jak o závod, ale že by oba týmy chtěli rozhodnout utkání ve svůj prospěch se říci nedá.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 22. Ekman-Larsson (Gagner, Rieder) – 12. Beagle (Chimera), 64. Fehr (Orpik, Carlson)

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Michálek, Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stine, Summers – Boedker, Vermette, Korpikoski – Erat, Hanzal, Rieder – Doan (C), Gagner, Klinkhammer – Crombeenm Vitale, McMillan.
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schmidt – Wilson, Bäckström, Ovečkin (C) – Brouwer, Burakovsky, Johansson – Ward, Beagle, Chimera – Brown, Kuzněcov, Fehr.

Rozhodca: L'Ecuyer, Watson – Cameron, Lazarowich

Diváci: 11 769