NY Islanders – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – NJ Devils 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | LA Kings – Florida 5:2 (kon.)
Arizona Coyotes
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Washington Capitals
cz Streda 19.11.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Michálek, Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stine, Summers – Boedker, Vermette, Korpikoski – Erat, Hanzal, Rieder – Doan (C), Gagner, Klinkhammer – Crombeenm Vitale, McMillan.

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schmidt – Wilson, Bäckström, Ovečkin (C) – Brouwer, Burakovsky, Johansson – Ward, Beagle, Chimera – Brown, Kuzněcov, Fehr..

00:01

00:46
    Hosté se na úvod třetiny zabydleli v útočném pásmu.

02:00
    Arizona se zatím nemůže dostat na delší řas z vlastní třetiny.

02:41
    Až nyní Smith přerušením hry umožňuje svým spoluhráčům alespoň vystřídat.

03:10
    Washington má sice tlak, ale jako první vystřelili Kojoti.

03:44
    Nyní ale domácí celek špatně rozehrál a je z toho zakázané uvolnění.

04:12
    Smith schovává kotouč po střele Beagla.

05:01
    Arizona se konečně postupným útokem dostala do útočné třetiny, moc dlouho tam však nevydržela.

05:30
    Další Icing na její straně.

06:11
    Caps jsou opět u Smithe. ten zatím drží svůj tým od inkasované branky.

06:43
    Další vyhození přes všechny čáry z domácí strany. Coyotes jsou v úvodu zápasu hodně pasivní.

07:20
    po dlouhé době si Holtby připisuje další zákrok.

09:00
    Arizona má ale jinak potíže s vysokým napadáním hostů.

10:20
    Washington má nadále herní převahu, ale také on zatím moc neprověřuje Smithe. Na střely je to zatím 4:3 pro hosty

11:11
    Washington právě vstřelil branku!
    Nyní už ale Caps dokázali svou nadvládu na ledě přetavit v gól. Chimera našel od mantinelu dobře najíždějícího JAYE BEAGLA, který střelou do protipohybu překonal Smithe. Asistence: Jason Chimera.
    BEAGLE - 0:1

14:00
    Jinak se ale pokračuje v zaběhnutých kolejích.

14:42
    Za hákování putuje na trestnou alvici Crombeen (ARI).

15:23
    Ovečkin z oblíbené pozice na kruhu nenašel mezírku mez i betony Smithe.

16:42
    Zbytek oslabení ale Kojoti ustáli a jsou nyní kompletní.

17:42
    Domácí se pokoušeli vyrazit dopředu, ale Holtbyho nepokořili.

19:01
    Poslední minuta 1. třetiny.

19:32
    Těsně před sirénou je vyloučen ještě Green (WSH) za hákování.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Přesilovku si však domácí ponesou do další části. V té první jsme jednu branku, když se dokázal ve 12. minutě prosadit Beagle. zatím se hraje takový zvláštní hokej. Oba týmy jakoby se báli střílet a velice málo ohrožují soupeřova gólmana. Snad se to změní ve 2. třetině, která začne ve 4:13.

20:01

21:36
    Také hosté přežili své první oslabení v zápase.

22:00
    Arizona právě vstřelila branku!
    Coyotes se přesto prosazují. Z pokračujícího tlaku se povedlo vyrovnat z hole OLIVERA EKMANA.KLARSSONA. Asistence: Sam Gagner, Tobias Rieder.
    EKMAN-LARSSON - 1:1

23:00
    Hosté jdou opět do osalbení. Tentokrát je vyloučen Ovečkin za napadení.

25:00
    Kapitán Caps už je však zpátky na ledě.

26:02
    Hosté se již hned poté tlačí do útočného pásma.

27:09
    Poprvé v zápase se Icingu dopouští i Washington.

27:31
    Hráči z hlavního města USA opět posílají kotouč přes všechny čáry.
    Ve stejný čas si berou i oddechový čas.

28:02
    Krásnou kombinaci nyní předvedli domácí, ale Doan nedokázal zakončit.

29:20
    Srizona je lepší než Washington od úvodního buly ve 2. třetině a svého soupeře i přestřílela.

30:00
    Nicméně obraz hry se příliš nezměnil a stále je to spíš bojácnější utkání. Snad nabídne lepší hokej druhá polovina zápasu.

30:40
    A může ho ukázat již následující přesilovka Arizony. Bäckström je vyloučen za sekání.

31:01
    Hosté se ale osvobozují.

31:44
    Další vyhození Washingtonu přes všechny čáry.

32:12
    Početní výhoda končí. Erat (ARI) vyloučen za faul loktem.

35:28
    Carlson (WSH) vyloučen za nedovolené bránění na 2 minuty.

36:20
    Hosté posílají puk až za Smithe.

37:00
    Arizoně se tato přesilová hra vůbec nedaří. neustále si jezdí pro puky až k vlastnímu gólmanovi.

37:28
    Washington je kompletní.

39:01
    Poslední minuta 2. třetiny.

39:02
    Vermette oslabuje Arizonu v závěru třetiny za hrubost.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

I tentokrát rozdělí přesilovou hru přestávka, i když je to nyní na straně Washingtonu. Domácí dokázali na začátku druhé periody srovnat, ale že by se změnil nějak výrazně obraz hry, se říci nedá. Coyotes sice vedou na střely 17:13, ale stále je to spíše ustrašené utkání od bou týmů. Doufejme, že to zlepší 3. třetina, která začne v 5:00.

40:01

41:02
    Arizona hraje v plném počtu.

41:47
    Doan se dral dopředu, ale kotouč mu ujel až moc daleko a tak se ho zmocnila obrana Caps.

43:00
    Děj se opět odehrává především ve středním pásmu. Jakoby ani jeden z týmů nechtěl vyhrát.

44:47
    Zakázané uvolnění Arizony.

45:28
    Smith si jako první z gólmanů teprve až v 46. minutě připisuje první zákrok.

47:28
    Po dlouhé době se přerušuje z hru vysokou holí od jednoho z domácích hráčů.

49:01
    Je až podezřelé, že oba celky nyní v posledních minutách hrají s pukem hlavně za svou brankou.

50:40
    Holtby si po dlouhé době připisuje zákrok proti Niskanenovi.

52:20
    Čas plyne jak o závod, ale že by oba týmy chtěli rozhodnout utkání ve svůj prospěch se říci nedá.

52:47
    Zakázané uvolnění na straně Coyotes.

53:29
    Zbyněk Michálek nyní zachránil domácí tým od pohromy, když směřující puk do branky vyškrábl na poslední chvíli z brankové čáry svým skokem.

55:00
    Oběma týmům zbývá 5 minut, pokud chtějí rozhodnout. S největší pravděpodobností však uvidíme prodloužení.

55:46
    Stone dostal pukem přímo do obličeje a dochází rovnou na ošetřovnu.

56:11
    Smith drží svými zákroky Arizonu od inkasované branky.

58:01
    Poslední dvě minuty 3. třetiny.

58:55
    Na druhé straně vychytal Riedera Holtby.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

To, co bylo jasné už delší dobo use stalo skutečností. Oba týmy si připíší každý bod a nyní budeme sledovat nastavení a prodloužení nebo až nájezdy určí vítěze a majitele bonusového bodu navíc.

60:01

61:02
    Od modré vyprášil Chipchura beton Holtbyho.

62:30
    Arizona se usadila v pásmu soupeře, ale Holtbyho zatím neohrozila.

62:57
    Útočnou snahu domácího celku zmařilo postavení mimo hru.

63:16
    Hostům stačila jediná akce v prodloužení, aby rozhodly o svém vítězství. Střílenou přihrávku Orpika usměrnil za záda Smithe ERIC FEHR. Asistence: Brooks Orpik, John Carlson.
    FEHR - 1:2

Zápas je tedy u konce. Nakonec vítězství na stranu Washingotnu přiklonil Fehr rozhodující trefou v 64. minutě prodloužení. Bylo to však až prapodivně moc vyrovnané utkání.

Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:47
    Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:52. (09:49:24)

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 22. Ekman-Larsson (Gagner, Rieder) – 12. Beagle (Chimera), 64. Fehr (Orpik, Carlson)

Rozhodca: L'Ecuyer, Watson – Cameron, Lazarowich

Diváci: 11 769