NY Islanders – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – NJ Devils 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | LA Kings – Florida 5:2 (kon.)
Winnipeg Jets
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
New Jersey Devils
cz Streda 19.11.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Ode mě to bude pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (04:31:08)

3. Zach Bogosian (WPG) 0+1

Dnešní utkání sledovalo opět vyprodané MTS Center, tedy 15016 diváků.

Střely na branku: 34:22 (9:4, 14:5, 11:13)

V dnenším utkání totiž dokráčeli k vítězství 3:1.
    Zápas to ale rozhodně nebyl jednoduchý, ačkoliv měl Winnipeg celou dobu více ze hry. Ve 22. minutě ho do vedení dostal Mathieu Perreault, o dvě minuty později se prosadil Mark Scheifele. Ďáblové poprvé skórovali až na začátku třetí třetiny, kdy Eliášův pokus dorazil do brány Martin Havlát. Hosty držela ve hře dobře ubráněná oslabení, nakonec je ale srazila chyba v obraně, kterou potrestal v 57. minutě Michael Frolík gólem na konečných 3:1.

60:00

59:50
    Kane od střídaček míjí prázdnou branku, Jets to ale nevadí.

59:40
    A opět, po něm i Gelinas.

59:33
    Severson mířil mimo.

59:12
    Lowryho pokus ztečoval Gelinas nad sebe, puk poté padl vedle branky hostí.

58:49
    Schneider míří na střídačku, Devils jsou v šesti!

58:38
    Jets dobře brání střední pásmo a nepouští hosty do útoku.

58:14
    Scheifele se dostal ke střele, která byla ale příliš vysoká.

57:47
    Byfuglien držel hůl v jedné ruce a dokázal zakončit, ač byl tísněný obráncem, Schneidera ale nepřekonal.

57:17
    Židlický sjel od modré až před branku a zakončil, Michael Hutchinson ale udržel puk.

56:47
    Z úhlu střílel Blake Wheeler, Schneider prostor u levé tyče utěsnil.

56:33
    Střelu Damona Seversona od modré drží Hutchinson.
    Michael FROLÍK - 3:1

56:07
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tak to je pro hostující celek velká rána! Devils se dostávali k náporu a snažili se vyrovnat. Nyní ale rozehrál nepovedeně Židlický, Lowry se zmocnil kotouče a vystřelil. Schneider kotouč pouze vyrazil a do branky ho dokázal dorazit MICHAEL FROLÍK! Asistence: Adam Lowry.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 22. Perreault (Stuart), 24. Scheifele (Frolík, Bogosian), 57. Frolík (Lowry) – 42. Eliáš (Havlát, Brunner)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Bogosian, Enström, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Ladd, Little, Wheeler – Kane, Perreault, Byfuglien – Lowry, Scheifele, Frolík – Thorburn, Slater, Halischuk
    New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Židlický, Gelinas, Helgeson, Larsson – Cammaleri, Zajac, Jágr – Havlát, Eliáš, Ryder – Ruutu, Henrique, Brunner – Zubrus, Gionta, Bernier

Rozhodca: Furlatt, Kimmerly – Racicot, Cvik

Diváci: 15016