NY Islanders – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – NJ Devils 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | LA Kings – Florida 5:2 (kon.)
Winnipeg Jets
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
New Jersey Devils
cz Streda 19.11.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

58:49
    Schneider míří na střídačku, Devils jsou v šesti!
    Michael FROLÍK - 3:1

56:07
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tak to je pro hostující celek velká rána! Devils se dostávali k náporu a snažili se vyrovnat. Nyní ale rozehrál nepovedeně Židlický, Lowry se zmocnil kotouče a vystřelil. Schneider kotouč pouze vyrazil a do branky ho dokázal dorazit MICHAEL FROLÍK! Asistence: Adam Lowry.

55:29
    A hned po návratu se Ryder zapojil do útoku, když nahrával Cammallerimu, který střelou z první trefil tyčku!

54:25
    Hosté šli při vlastním oslabení do přečíslení 3 na 2, Henrique si párkrát vyměnil puk s Eliášem a následně se ke střele dostal Severson. Ta mu ovšem nesedla a kotouč se tak jen lehce sklouzl po ledě!

53:18
    Na dvě minuty je za držení vyloučen Michael Ryder (NJD). Trenér DeBoer je velmi nespokojený, neboť takto jeho tým nekráčí za vyrovnáním.

51:59
    Jágr nahrál na Židlického, který si sjížděl do zajímavé příležitosti, brankář domácího týmu ale zareagoval a kotouč vyrazil!

50:18
    Byfuglien byl nepokrytý v prostoru před brankářem, puk ale naštěstí pro hostující celek poslal vedle branky!

49:42
    Zbytečný faul hostů v útočném pásmu. Bogosiana nedovoleně obral o puk Travis Zajac (NJD), který tak dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

48:59
    Dobré šance Ďáblů! Nejprve vystřelil z první Andy Greene, kotouč šel ale vedle. K touši se následně dostal Travis Zajac, který Hutchinsona nedokázal překonat!

45:07
    Před brankou dostal nabito Jim Slater od Halischuka, útočníka Jets ale hostující golman vychytal!
    Patrik ELIÁŠ - 2:1

41:13
    Devils právě vstřelili branku!
    A máme sníženo, Ďáblové využívají přesilovou hru! PATRIK ELIÁŠ dostal na modré čáře povedenou přihrávku a dostal se ke střele, která Hutchinsonovi vypadla až do branky! Důrazem na brankovišti tomu výrazně pomohl Martin Havlát. Asistence: Martin Havlát, Damien Brunner.

39:52
    Andrew Ladd (WPG) fauloval Henriquea zcela mimo hru a dostane tak dvě trestné minuty.

33:43
    Dainius Zubrus (NJD) je vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště.

33:03
    A nyní trefil český útočník s číslem 68 na zádech střelou z mezikruží tyčku!

32:17
    Od zadního mantinelu se kotouč odrazil na hůl nepokrytého Havláta, ten ale trefil pouze boční síť odkryté branky! Nyní měl Hutchinson velké štěstí!

23:38
    Jets to ve druhé třetině rozjeli! Frolíkovu střelu z mezikruží dokázal Schneider vyrazit pouze před sebe, kde již s dorážkou čekal MARK SCHEIFELE, který poslal Winnipeg do dvoubrankového vedení! Asistence: Michael Frolík, Zach Bogosian.

23:12
    Velká šance domácích, kteří jeli dva na jednoho. Puk měl celou dobu na holi Jim Slater, který se odvážil i zakončit, Cory Schneider ale puk dokázal vyrazit ramenem.
    Mathieu PERREAULT - 1:0

21:54
    A máme tu první branku! MATHIEU PERREAULT vyhrál vhazování a sjel si před branku, následně dostal přihrávku od Stuarta z pravé strany a překonal Schneidera, 1:0! Perreault vstřelil svou první branku v dresu Jets! Asistence: Mark Stuart.

13:26
    Vyloučen hráč domácích Kane na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:26
    Vyloučen hráč hostů Severson na dvě minuty za podražení. Hosté budou mít přesilovku pět na tři osmnáct vteřin.

02:44
    Vyloučen hráč hostí Zubrus na dvě minuty za hákování.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 22. Perreault (Stuart), 24. Scheifele (Frolík, Bogosian), 57. Frolík (Lowry) – 42. Eliáš (Havlát, Brunner)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Bogosian, Enström, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Ladd, Little, Wheeler – Kane, Perreault, Byfuglien – Lowry, Scheifele, Frolík – Thorburn, Slater, Halischuk
    New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Židlický, Gelinas, Helgeson, Larsson – Cammaleri, Zajac, Jágr – Havlát, Eliáš, Ryder – Ruutu, Henrique, Brunner – Zubrus, Gionta, Bernier

Rozhodca: Furlatt, Kimmerly – Racicot, Cvik

Diváci: 15016